PREMIERA: Matt Damon jako kosmiczny Robinson Crusoe na polskim plakacie "Marsjanina"

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Matt+Damon+jako+kosmiczny+Robinson+Crusoe+na+polskim+plakacie+%22Marsjanina%22-113138
Wspólnie z Imperial Cinepix prezentujemy Wam polski plakat widowiska science fiction "Marsjanin" w reżyserii Ridleya Scotta. Odtwórcą tytułowej roli jest Matt Damon, a partnerują mu m.in. Jessica Chastain, Kristen Wiig, Sean Bean, Jeff Daniels i Kate Mara.


Ponadto mamy trzy zdjęcia z filmu, które pokazał dzisiaj magazyn "Empire".


Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair.

Premiera 2 października.