Patrick Schwarzenegger i nowe gwiazdy w 3. sezonie "Białego Lotosu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Patrick+Schwarzenegger+i+nowe+gwiazdy+w+3.+sezonie+%22Bia%C5%82ego+Lotosu%22+%E2%80%93+Filmweb-153678
Patrick Schwarzenegger i nowe gwiazdy w 3. sezonie "Białego Lotosu"
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Do obsady 3. sezonu serialu "Biały Lotos" dołączają kolejni aktorzy. Angaż dostali właśnie: Patrick Schwarzenegger, Walton Goggins, Aimee Lou Wood, Sarah Catherine Hook oraz Sam Nivola. Zdjęcia mają się rozpocząć w lutym w Tajlandii na wyspach Koh Samui, Phuket i w Bangkoku.

"Biały Lotos" – sezon 3. O czym opowie?


Zaraz po zakończeniu 2. sezonu "Białego Lotosu" jego twórca Mike White zapowiedział, że w kolejnym możemy się spodziewać większego rozmachu i że będzie "dłuższy, większy i bardziej szalony". Fabuła ma natomiast zgłębiać duchowość i temat śmierci we wschodnich religiach. Dociekliwym fanom udało się też ustalić, że wśród bohaterów będą: patriarcha, szef korporacji, aktorka, kilka matek, outsider i jogin. 

Wcześniej potwierdzono, że na ekranie wystąpią: Leslie Bibb, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Carrie Coon, Parker Posey, Dom Hetrakul, Tayme Thapthimthong, Miloš Biković, Christian Friedel, Morgana O’Reilly, Lek Patravadi, Shalini Peiris oraz znana z 1. sezonu Natasha Rothwell.

Premiera planowana była początkowo na rok 2024, ale trwające w zeszłym roku strajki w Hollywood przesunęły wszystkie prace i nowego "Białego Lotosu" możemy się raczej spodziewać dopiero w 2025. 

"Biały Lotos" – przypominamy poprzednie sezony

 
Pierwszy sezon "Białego Lotosu", którego premiera odbyła się w lipcu 2021 roku, rozgrywa się na Hawajach i porusza takie tematy jak pieniądze i równość społeczna. Poniżej znajdziecie nasze wrażenia.


SERIAL KILLERS: Recenzja 1. sezonu serialu "Biały Lotos"

Drugi sezon z 2022 roku poruszał natomiast kwestie seksualności i władzy z nią związanej. Naszą rozmowę o drugim sezonie znajdziecie poniżej. 

SERIAL KILLERS: Recenzja 2. sezonu serialu "Biały Lotos"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones