Player: szeroki wybór filmowych i serialowych hitów dla każdego!

https://www.filmweb.pl/news/Player%3A+szeroki+wyb%C3%B3r+filmowych+i+serialowych+hit%C3%B3w+dla+ka%C5%BCdego-139433
Player przygotował angażujące propozycje filmowe i serialowe na spokojne październikowe wieczory. Od popularnych serii kinowych, po ponadczasowe hity oraz wzruszające animacje – w tej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie!


SERIE FILMOWE
Od 27 września w Playerze dostępna będzie cała seria "Resident Evil" – czyli "Afterlife", "Apokalipsa", "Potępienie", "Degeneracja", "Zagłada" oraz "Retrybucja". W serwisie można też obejrzeć wszystkie filmy z serii "Piraci z Karaibów". W październiku do biblioteki Playera dołączą też filmy - adaptacje dla dorosłych najpopularniejszych baśni braci Grimm "Królewna Śnieżka i Łowca" oraz "Łowca i Królowa Lodu".

HITY FILMOWE
Od 1 października w Playerze będzie można obejrzeć "7 psychopatów". Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza. Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. Tylko czy przeżyje, by go napisać?

Tego samego dnia do biblioteki Player dołączy "Amerykańska sielanka". Seymoura (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60. definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Jednak jego idealne życie legnie w gruzach, gdy Merry staje się główną podejrzaną w sprawie ataku terrorystycznego

Na platformie dostępny będzie też utytułowany włoski thriller "Dziewczyna we mgle", czyli historia zaginięcia nastoletniej dziewczyny i agenta specjalnego, który zostaje wysłany do górskiego miasteczka, aby ja odnaleźć. W Playerze będzie można zobaczyć także amerykański dramat z Channingiem Tatumem i Amandą Seyfried - "Wciąż ją kocham". John i Savannah pochodzą z różnych światów, jednak zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niestety, sielanka nie trwa wiecznie, ponieważ zakochaną parę wkrótce rozdziela wojna. Czy jeszcze do siebie wrócą?

ANIMACJE
Już teraz w Playerze można obejrzeć film animowany z wytwórni Disney Pixar "Coco". To propozycja dla całej rodziny! Bohaterem produkcji jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych.

W PAKIETACH
Player zaprasza też na topowe propozycje od swoich partnerów. W pakiecie HBO można oglądać miniserial "Des", opowiadający historię Dennisa Nilsena, szkockiego seryjnego mordercy, kanibala i nekrofila, który mordował młodych mężczyzn i chłopców w Anglii w latach 1978-1983. Dostępny jest także nowy serial si-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta – "Wychowane przez Wilki". To opowieść o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie.

W ofercie Canal+  w Playerze można natomiast znaleźć głośną polską produkcję "Pan T." oraz  thriller polityczny Agnieszki Holland "Obywatel Jones". W tym pakiecie znajdzie się też trzeci film z serii "John Wick". Główny bohater próbuje opuścić Nowy Jork po tym, jak zostaje wydalony z organizacji zabójców za morderstwo członka Najwyższej Rady.

Zobacz całą ofertę filmów i seriali w player.pl
Informacja sponsorowana