Poznajcie odtwórców głównych ról w drugiej polskiej produkcji Netflix

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+odtw%C3%B3rc%C3%B3w+g%C5%82%C3%B3wnych+r%C3%B3l+w+drugiej+polskiej+produkcji+Netflix-138028
Poznajcie odtwórców głównych ról w drugiej polskiej produkcji Netflix
Już dziś na Netflix możecie obejrzeć "W głębi lasu". Serial na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Poznajcie odtwórców głównych ról w drugim polskim serialu oryginalnym Netflix.

*** 
Grzegorz Damięcki jako dorosły Paweł Kopiński
Aktor filmowy i teatralny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Pochodzi z rodziny aktorów i filmowców. Znany jest z takich produkcji jak: "Podatek od miłości", "Atak paniki", "Pakt" czy "Belfer". Można obserwować go na deskach warszawskiego Teatru Ateneum, gdzie zagrał kilkadziesiąt ról. Za rolę w "Albumie rodzinnym" w 2007 roku został nagrodzony Feliksem Warszawskim.

*** 
Agnieszka Grochowska jako dorosła Laura Goldsztajn
Aktorka filmowa i teatralna. Laureatka wielu nagród filmowych w Polsce i na świecie (w tym: dwa Złote Lwy, Orzeł Filmowy, Shooting Stars w Berlinie). Grała u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Zanussiego i Agnieszki Holland.

Od kilku lat rozwija karierę na świecie. Ostatnie projekty Grochowskiej to szwedzki serial "Sanktuarium zła" zrealizowany przez twórców sagi "Millenium" oraz "Teen Spirit" u boku Elle Fanning, film Freda Bergera, nagrodzonego Oscarem za "La La Land".

***
Wiktoria Filus jako młoda Laura Goldsztajn
Urodzona w 1994 r. początkująca polska aktorka, świeżo upieczona absolwentka wydziału aktorskiego Łódzkiej Filmówki. Rozpoznawalność zaczęła zdobywać dzięki roli wolontariuszki w kontynuacji "Sali samobójców" Jana Komasy - filmie "Sala samobójców. Hejter".


***
Hubert Miłkowski jako młody Paweł Kopiński
20-letni student wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na ekranie debiutował w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

***
Jacek Koman jako Dawid Goldsztajn, ojciec Laury
Polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, który światową rozpoznawalność zyskał dzięki roli w oscarowym musicalu "Moulin Rouge!". Od wielu lat mieszka i pracuje w Australii. W Polsce grał m.in w takich produkcjach jak "Kochaj i tańcz", "Kołysanka" Juliusza Machulskiego, "Lekarze", "Disco Polo", "Prokurator" oraz "Chyłka" czy też ostatnim głośnym filmie Jana Komasy "Sala Samobójców. Hejter".

***
Ewa Skibińska jako Natalia Kopińska, matka Pawła
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna ze sceną związana od 1985, kiedy zadebiutowała na deskach teatru w spektaklu Witolda Gombrowicza. Rok później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Grała w takich produkcjach jak "Ślepnąc od świateł" czy "Matka Teresa od kotów". Od 2017 roku związana jest z Teatrem Powszechnym w Warszawie.