Prequel "Kingsman" dopiero w przyszłym roku

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Prequel+%22Kingsman%22+dopiero+w+przysz%C5%82ym+roku-132009
Zanim 20th Century Fox przestanie być samodzielnym studiem i zostanie częścią koncernu Disneya, jego decydenci zarządzili kilka zmian w kalendarzu premier. Najważniejszą z nich jest rezygnacja z listopadowej premiery "Kingsman: The Great Game". Obraz wejdzie do kin dopiero 14 lutego 2020 roku.


Zwolnioną przez prequel "Kingsman" datę przejął film Jamesa Mangolda "Ford v. Ferrari", w którym główne role grają Christian Bale i Matt Damon. Ten film pierwotnie miał się pojawić w kinach pod koniec czerwca.

Na 3 lipca 2020 roku Fox wyznaczył z kolei premierę "Free Guy" - komedii Shawna Levy'ego, której gwiazdą będzie Ryan Reynolds. Zagra on bohatera, który odkrywa, że żyje w świecie gry wideo. Wraz z avatarem spróbuje powstrzymać twórców gry przed zakończeniem egzystencji swojego świata.

Oczywiście nie wiemy, czy te daty premier zostaną utrzymane, kiedy Disney przejmie odpowiedzialność za dystrybucję i marketing produkcji 20th Century Fox. Nie jest też oficjalnie znana data, kiedy Disney przejmie te obowiązki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones