Laura Dern i inne gwiazdy w nowym filmie Noah Baumbacha. Co o nim wiemy?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dern%2C+Crudup%2C+Keough%2C+Sandler%2C+Clooney+Imponuj%C4%85ca+obsada+nowego+filmu+Baumbacha-154493
Laura Dern i inne gwiazdy w nowym filmie Noah Baumbacha. Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: John Lamparski
Laura Dern, Billy Crudup i Riley Keough zagrają w nowym filmie Noah Baumbacha. W obsadzie są już George Clooney i Adam Sandler. Projekt, podobnie jak ostatnie produkcje reżysera, powstaje dla Netfliksa.

Co wiemy o nowym projekcie Noah Baumbacha?


Nowy film Noah Baumbacha nie ma jeszcze tytułu, a szczegóły jego fabuły trzymane są w tajemnicy. Projekt opisywany jest jako zabawna i pełna emocji komedia inicjacyjna. Twórca "Frances Ha" napisał scenariusz wspólnie z aktorką Emily Mortimer ("Miłość Larsa"). Będzie też pełnił obowiązki producenta wspólnie z Amy Pascal i Davidem Heymanem.

Noah Baumbach i Netflix


Jak dotąd Noah Baumbach zrealizował dla Netfliksa trzy filmy. Były to "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)" z Adamem Sandlerem w roli głównej, "Historia małżeńska", która przyniosła Laurze Dern Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa, oraz "Biały szum".

Zobacz zwiastun "Białego szumu"


Aktualnie filmografię Noah Baumbacha zamyka komedia "Biały szum". Film z Adamem Driverem i Gretą Gerwig w rolach głównych zadebiutował w 2022 roku na festiwalu w Wenecji. Zobaczcie jego zwiastun:"Biały szum" opowiada o wysiłkach współczesnej amerykańskiej rodziny zmagającej się z prozą życia i uniwersalnymi tajemnicami miłości i śmierci oraz dylematem: czy w dzisiejszym, pełnym niepewności świecie można odnaleźć szczęście?


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones