Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Rosario+Dawson+w+obsadzie+%22Mandaloriana%22-137032

Rosario Dawson w obsadzie "Mandaloriana"

  • Collider
  • autor: el
  • VOD, Seriale
W ostatnich dniach przyzwyczailiśmy się do informacji o odwołanych premierach i wstrzymanych zdjęciach. Jednak nie wszystkie prace zostały zawieszone. Zza oceanu właśnie dotarła do nas informacja, że do obsady drugiego sezonu "Mandalorianadołączy Rosario Dawson.

GettyImages-1198922666.jpg
Getty Images © Frazer Harrison

Gwiazda "Grindhouse: Death Proof" i "Sin City: Miasta grzechu" wcieli się w Ashokę Tano, postać, którą do tej pory widzowie mieli okazję oglądać tylko w serialu animowanym "Gwiezdne wojny: Wojny klonów". Ashoka była padawanem Anakina Skywalkera. Po tym, jak jej mistrz zwrócił się ku ciemnej stronie Mocy, bohaterka wybrała autonomiczną ścieżkę, stając się jedną z ikonicznych (i najbardziej lubianych) postaci sagi.

Przypomnijmy, że akcja "Mandaloriana" toczy się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w "Powrocie Jediw miejscu znanym jako Najdalsze Obrzeże. Mieszkańców niespecjalnie obchodzi, że Imperium upadło, a na jego gruzach powstała Nowa Republika. Organizacja Najwyższy Porządek jeszcze się nie narodziła. Fabuła skupia się na perypetiach samotnego rewolwerowca, jednego z Mandalorian, słynnych najemników i łowców nagród, rozpoznawalnych przez charakterystyczną zbroję.

zobacz też: