Rozrywka bez końca w Warner TV

https://www.filmweb.pl/news/Rozrywka+bez+ko%C5%84ca+w+Warner+TV-144250

"Władca Pierścieni", "Mroczny Rycerz", "Mad Max: Na drodze gniewu" – wszystkie te produkcje wyszły spod skrzydeł jednej wytwórni, czyli Warner Bros. To do jej tradycji odwołuje się Warner TV. Wkrótce TNT stanie się Warner TV. Kanał rozpocznie emisję już 23 października.
Warner TV zadbało o to, aby ramówka była tak zróżnicowana, jak w przypadku TNT. Pojawią się tam zarówno klasyki kina, jak i ulubione hity publiczności z ostatnich lat: "Wielki Gatsby", "Najczarniejsza godzina" czy "Mad Max: Na drodze gniewu". Filmy były nagradzane najważniejszymi statuetkami w branży: m.in. Oscarami za kostiumy czy scenografię. Każdego dnia widzom towarzyszyć będą gwiazdy, od Leonardo DiCaprio i Carey Mulligan, poprzez Cate Blanchett i Viggo Mortensena, aż po Sylvestra Stallone.

Filmy emitowane przez Warner TV niezaprzeczalnie są kultowe. Fabuła wielkiej wędrówki "Władcy Pierścieni", gwiazdorska obsada "Mrocznego Rycerza" z Christianem Balem czy Heathem Ledgerem wraz z charakterystycznymi dialogami z produkcji, z "Why so serious?" na czele.  Do tego wszystkiego wartka akcja z efektami specjalnymi "Mad Max: Na drodze gniewu" i motywująca do działania muzyka z legendarnej sceny treningu na schodach w "Rockym" – to kultowe momenty światowego kina. Wszystkie te tytuły i jeszcze więcej, pojawią się w nadchodzących miesiącach w Warner TV.

- Warner Bros. jest znaną i lubianą marką. Jesteśmy przekonani, że Warner TV zaoferuje naszym fanom z Polski wyjątkowe doświadczenie, dzięki uznanym i nagradzanym filmom oraz serialom – mówił Hannes Heyelmann Head of Programming w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce z WarnerMedia.

Po rebrandingu ramówka wciąż będzie różnorodna. Hity kina akcji, fantasy, science-ficiton, filmy obyczajowe – to dopiero początek listy gatunków, z których mogą wybierać widzowie.

A to nie wszystko! Razem z Warner TV przygotowaliśmy coś dla tych, którzy lubią rywalizację. 22 października ruszyły "Bitwy filmowe". W każdym tygodniu na stronie filmweb.pl/WarnerTV będzie można zagłosować na jeden z dwóch tytułów, a ten zwycięski zostanie wyświetlony w piątkowy wieczór na antenie stacji. Pierwsza bitwa rozegra się pomiędzy "Mad Max: Na drodze gniewu" a "Łowcą androidów". Odbiorcy mogą wziąć udział w konkursie: czeka na nich ponad 300 nagród, a wśród nich m.in. vouchery do HBO GO czy bilety do Multikina.
Informacja sponsorowana