Ryan Gosling jako Rambo?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Gosling+jako+Rambo-114507
Sylvester Stallone rozpoczął promocję "Creed", czyli kolejnej części "Rocky'ego", więc dziennikarze mają okazję podpytać go o inne projekty. W jednym z wywiadów gwiazdor stanął przed kwestią potencjalnego rebootu "Rambo" i został zapytany o to, kogo widziałby w tytułowej roli. Jego wybór padł na Ryana Goslinga.

GettyImages-469335330.jpg Getty Images © Brad Barket


Oczywiście na razie problem pojawienia się nowego Johna Rambo jest czysto hipotetyczny. Stallone nie zamierza rezygnować z projektu "Rambo: Last Blood", nad którego scenariuszem wciąż pracuje i w którym zagra główną rolę.  Tym niemniej jego odpowiedź jest intrygująca. Gosling nie przypomina bowiem Stallone'a, ale zarazem jest mu całkiem blisko do literackiego pierwowzoru.

Dziennikarz Cinema Blend zapytał o reakcję na odpowiedź Stallone'a samego Goslinga. Ten początkowo uznał, że dziennikarz go wkręca. Potem powiedział: Jest jednym z moich ulubionych aktorów. Już sam fakt, że zna moje imię, wiele dla mnie znaczy. Jestem wzruszony, że wskazał na mnie. Jeśli kłamiesz, to jesteś bardzo złą osobą.

W ten sposób Gosling zgrabnie uniknął odpowiedzi na pytanie, czy zagrałby Rambo.
Udostępnij: