Sequel "Sicario" z nowym reżyserem i bez Emily Blunt w obsadzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sequel+%22Sicario%22+z+nowym+re%C5%BCyserem+i+bez+Emily+Blunt+w+obsadzie-117814
Włoski reżyser Stefano Sollima (serial "Gomorra") stanie za kamerą kontynuacji "Sicario".


Film będzie zatytułowany "Soldado", a jego gwiazdami mają być znani z pierwszej części Benicio Del Toro i Josh Brolin. Niestety, na ekranie zabraknie Emily Blunt, która wybrała rolę w disneyowskiej "Mary Poppins Returns". Scenariusz dostarczy po raz kolejny Taylor Sheridan.

Zdjęcia ruszają jesienią. Myślicie, że Sollima będzie godnym następcą Denisa Villeneuve'a, który po mistrzowsku wyreżyserował część pierwszą?

W jedynce młoda agentka FBI Kate Macer (Blunt) przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem" (Del Toro), który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

"Sicario" miał swoją światową premierę w 2015 roku na festiwalu w Cannes, gdzie walczył o Złotą Palmę. Wpływy z box office'u wyniosły 84 miliony dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones