Serialowe nowości na DVD!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Serialowe+nowo%C5%9Bci+na+DVD-113527
Serialowe nowości na DVD!
Na DVD ukazały się właśnie pierwszy sezon popularnego serialu "The Knick", kolejna odsłona serialu "Kontra: Świeża krew" oraz mini serial dokumentalny telewizji HBO "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta".

THE KNICK, SEZON 1
Akcja serialu "The Knick" przenosi widzów do Nowego Jorku pierwszych lat ubiegłego wieku, gdzie w szpitalu Kinickerbocker zespół młodych i ambitnych lekarzy wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne walcząc o życie i zdrowie pacjentów, których inni skazali już na śmierć.


WYDANIE DVD
W wydaniu DVD nie zabraknie także ekskluzywnych dodatków specjalnych:
•    BLOK POOPERACYJNY
Poznaj przełomowe techniki chirurgii wykorzystane w The Knick
•    KOMENTARZE
Zobacz co do powiedzenia mają Jack Amiel, Michael Begler, Jeremy Bobb, Eve Hewson, Michael Angarano, Chris Sullivan, Cara Seymour oraz Eric Johnson.


KONTRA: ŚWIEŻA KREW
"Kontra" to opowieść o członkach Sekcji 20 – elitarnej jednostki działającej w ramach brytyjskiego wywiadu MI6 walczącej z terrorystami na całym świecie. Głównymi bohaterami serialu są sierżant Michael Stonebridge (Philip Winchester) oraz Amerykanin Damien Scott (Sullivan Stapleton), były żołnierz elitarnej jednostki Delta Force, który dzięki służbie w Sekcji 20 odrodził się na nowo. Michael Stonebridge to trzeźwo myślący, wytrawny żołnierz, który jest strategicznym mózgiem Sekcji 20. Damien Scott z kolei po mistrzowsku włada bronią i z niezrównaną skutecznością podbija damskie serca. Jego zaczepny styl nie przypada do gustu statecznym znajomym, ale Damien zawsze dopina swego.


WYDANIE DVD
W wydaniu DVD nie zabraknie także ekskluzywnych dodatków specjalnych:
•    KOMENTARZE OBSADY I TWÓRCÓW
Philip Winchester, Sullivan Stapleton, Robson Green, Zubin Varla, Dougray Scott oraz Michael J. Bassett

•    9 MATERIAŁÓW ZZA KULIS SERIALU KONTRA: ŚWIEŻA KREW:
Sullivan Stapleton i Philip Winchester wspominają i przybliżają fanom tajniki powstawania najbardziej spektakularnej i emocjonującej sceny sezonu.


PRZEKLĘTY: ŻYCIE I ŚMIERCI ROBERTA DURSTA
Robert Durst jest milionerem, członkiem potężnej i wpływowej rodziny będącej jednym z potentatów na amerykańskim rynku nieruchomości. Robert Durst jest również domniemanym zabójcą, podejrzanym trzy morderstwa z premedytacją, ale nigdy nie skazanym za żadne z nich. Jego aresztowanie w marcu 2015 roku trafiło na nagłówki najważniejszych amerykańskich gazet. "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta" to wyjątkowy mini serial dokumentalny, którego twórcy próbują odpowiedzieć czy oskarżenia stawiane milionerowi są zasadne.


Zniknięcie w 1982 roku pięknej i młodej Kathleen McCormack, zamordowanie w Beverly Hills kluczowego świadka w tej sprawie, brutalne morderstwo mężczyzny w Galveston w Teksasie – wszystkie te sprawy łączy osoba Roberta Dursta, męża Kathleen i sąsiada zabitego Teksańczyka. Spadkobierca związanej z rynkiem nieruchomości rodziny milionerów z Nowego Jorku był uznany za podejrzanego we wszystkich tych sprawach, jednak nigdy nie został uznany winnym popełnionych zbrodni. Czy Robert Durst faktycznie jest bezwzględnym mordercą, który dzięki swojemu majątkowi wymyka się sprawiedliwości. Czy może, jak mówi on sam, wszystkie oskarżenia stawiane mu są dziełem pechowego splotu przypadków i zbiegów okoliczności?

Filmowcy przeczytali tysiące stron dokumentów i akt, przejrzeli policyjne kartoteki, rozmawiali z kluczowymi świadkami, dotarli do nigdy nie publikowanych materiałów filmowych, a przede wszystkim namówili do współpracy samego Roberta Dursta, który po trzydziestu latach przerwał milczenie i po raz pierwszy opowiedział mediom swoją wersję wydarzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones