Stone i Lánthimos znowu razem? Aktorka w nowym projekcie twórcy "Biednych istot"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stone+i+L%C3%A1nthimos+znowu+razem+Aktorka+w+nowym+projekcie+tw%C3%B3rcy+%22Biednych+istot%22-154213
Stone i Lánthimos znowu razem? Aktorka w nowym projekcie twórcy "Biednych istot"?
źródło: Getty Images
autor: Neil Mockford
Emma Stone i Yórgos Lánthimos to duet, który nigdy nam się nie znudzi. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że ich współpraca układa się doskonale. Jak podaje Variety, aktorka stara się o rolę w nowym projekcie reżysera – remake'u południowokoreańskiej komedii "Save the Green Planet".

GettyImages-2000628612.jpg Getty Images © Michael Blackshire

Emma Stone w nowym projekcie Yórgosa Lánthimosa?


Aktualnie wiadomo tylko, że Emma Stone stara się o drugoplanową rolę w nowym filmie Yórgosa Lánthimosa. Więcej na temat projektu możecie przeczytać tu: Yórgos Lánthimos nakręci remake koreańskiej komedii. Twórca "Biednych istot" przerobi "Save the Green Planet".

"Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Biedne istoty":Wspólne projekty Emmy Stone i Yórgosa Lánthimosa


Emma Stone i Yórgos Lánthimos po raz pierwszy spotkali się na planie dramatu historycznego "Faworyta". Rola Abigail, nowej służącej, która oczarowuje graną przez Olivię Colman królową Annę, przyniosła Stone nominację do Oscara. W kolejnych latach aktorka i reżyser pracowali wspólnie nad krótkometrażówką "Bleat" i "Biednymi istotami". Jeszcze w tym roku na ekrany ma trafić ich nowy film – antologia "Kinds of Kindness" wcześniej znana pod tytułem "And".

Zobacz zwiastun "Biednych istot"


"Biedne istoty" zebrały aż 11 nominacji do Oscarów, m.in. w kategoriach najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz adaptowany oraz najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Emma Stone) i najlepszy aktor drugoplanowy (Mark Ruffalo). Zobaczcie zwiastun:
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones