Sylvester Stallone przeprowadzi się do "Kansas City"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sylvester+Stallone+przeprowadzi+si%C4%99+do+%22Kansas+City%22-144785
Sylvester Stallone przeprowadzi się do "Kansas City"
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
Sylvester Stallone pojawi się w pierwszej dużej roli na małym ekranie. Po gościnnych występach w "Tacy jesteśmy", "Kojaku" czy "Police Story", odtwórca roli Rocky'ego ma zagrać w serialu "Kansas City", tworzonym przez Taylora Sheridana i Terence'a Wintera dla Paramount+.

"Kansas City" – o czym opowie?Serial opowie o nowojorskim gangsterze Salu (Stallone), który zmuszony został do przeniesienia się do tytułowego miasta w stanie Missouri. Bohater musi dostosować swoje dotychczasowe mafijne życie do nowych warunków, w czym pomogą mu niespodziewani sojusznicy. Stallone ma zostać również producentem wykonawczym całości.

GettyImages-513087490.jpg Getty Images © Anthony Harvey

 
Sheridan i Winter to współcześni weterani telewizji. Pierwszy z nich jest scenarzystą seriali "Yellowstone", "1883" czy "Mayor of Kingstown", a drugi pracował nad "Rodziną Soprano", "Vinyl" czy "Zakazanym imperium". "Kansas City" to ich pierwsza współpraca.

Sylvester Stallone – życie po RamboPo symbolicznym zakończeniu serii o przygodach Johna Rambo filmem "Rambo: Ostatnia krew", Stallone nadal aktywnie występuje na srebrnym ekranie. W połowie przyszłego roku premierę ma mieć "Samaritan". To opowieść o chłopaku, który postanawia odkryć, co stało się z mitycznym superbohaterem Stanleyem Kominskim. Przed 20 laty zniknął on po tym, jak doświadczył osobistej tragedii. Sly został również producentem, a reżyserią zajął się Julius Avery ("Operacja Overlord"). Odtwórca roli Rocky'ego pracuje obecnie przy trzeciej części "Strażników Galaktyki" i czwartej odsłonie "Niezniszczalnych".

Poniżej przypominamy wywiad ze Sly'em, przeprowadzony przy okazji premiery "Rambo: Ostatnia krew":