Tomowi Cruise'owi puściły nerwy na planie "Mission: Impossible"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tomowi+Cruise%27owi+pu%C5%9Bci%C5%82y+nerwy+na+planie+%22Mission%3A+Impossible%22-140626
Tomowi Cruise'owi puściły nerwy na planie "Mission: Impossible"
źródło: Getty Images
autor: Elisabetta A. Villa
Brytyjskie tabloidy rozpisują się od wczoraj o nagraniach, które wyciekły z planu 7. i 8. "Mission: Impossible". Słychać na nich, jak rozgniewany Tom Cruise krzyczy na członków ekipy. Gwiazdor wpadł w szał, gdy zobaczył, że pracownicy nie zachowują wymaganego dystansu społecznego.

Jeśli jeszcze raz zobaczę, że to robicie, będziecie, kur..., skończeni. Jeśli ktokolwiek z ekipy zrobi to, będzie po nim. Po tobie i po tobie. I ty nie waż się tego, kur..., robić więcej
- groził aktor.

Cruise, który jest nie tylko gwiazdą, ale również producentem cyklu, obsesyjnie dba o to, aby w trakcie zdjęć zachowane były wszelkie środki bezpieczeństwa zarządzone przez władze w związku z pandemią koronawirusa. - Nie zamkną nam tego pieprzonego filmu. Zrozumiano? - krzyczał aktor - To wszystko. Żadnych przeprosin. Możecie powiedzieć to ludziom, którzy tracą domy, dlatego że nasz biznes jest zamknięty.

Przypomnijmy, że prace nad nowymi odsłonami "Mission: Impossible" zostały wstrzymane z powodu koronawirusa w lutym tego roku, gdy ekipa kręciła sceny w Wenecji. Zdjęcia wznowiono po półrocznej przerwie. W efekcie premiery filmów trzeba było opóźnić - część siódma, która miała zadebiutować w kinach 21 lica 2021, otrzymała nową datę premiery: 19 listopada 2021. Część ósmą przesunięto z kolei z 5 sierpnia 2022 na 4 listopada 2022.

Całego nagrania możecie posłuchać TUTAJ.