Z serialu "Rozdzielenie" do ósmej części "Mission: Impossible"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tramell+Tillman+%28%22Rozdzielenie%22%29+spotka+Toma+Cruise%27a+na+planie+%22Mission%3A+Impossible+8%22-155176
Z serialu "Rozdzielenie" do ósmej części "Mission: Impossible"
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Trwa proces poszerzania obsady widowiska "Mission: Impossible 8". Najnowszym nabytkiem jest znany z platformy AppleTV+ Tramell Tillman ("Rozdzielenie").

To nie jest "Mission: Impossible - Dead Reckoning. Part Two"Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Pierwotnie film miał stanowić jedną historię wraz z "Mission: Impossible - Dead Reckoning" (stąd tamten miał dopisek "Part One", a ten "Part Two"). Film jednak nie sprzedał się zgodnie z oczekiwaniami. Z tego też powodu nowa część ma przynajmniej sprawiać wrażenie nowej odsłony cyklu.

W siódmej części Ethan Hunt wraz z ekipą IMF trafiają na trop tajnej broni, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić losom całego świata.

Posłuchajcie podcastu o filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning"Nie ujawniono, kogo zagra w filmie Tramell Tillman. Aktor nie jest jedyną nową osobą w serii. Wcześniej angaż do "Mission: Impossible 8" otrzymali: Katy O’Brian, Nick Offerman i Hannah Waddingham.

Gwiazdą jest oczywiście Tom Cruise, który pełni również funkcję jednego z producentów. Za kamerą stanął weteran serii Christopher McQuarrie.

Zwiastun filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones