W "Chucky 7" powróci narzeczona morderczej laleczki?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/W+%22Chucky+7%22+powr%C3%B3ci+narzeczona+morderczej+laleczki-116001
Mniej więcej rok temu Don Mancini sugerował za pośrednictwem Twittera, że pisze scenariusz filmu "Chucky 7", kontynuacji "Klątwy laleczki Chucky". Teraz wygląda na to, że zdjęcia do sequela rozpoczną się już niedługo, a w filmie wystąpi nie tylko Fiona Dourif (córka udzielającego głosu Chucky'emu Brada Dourifa, która zagrała główną rolę w poprzednim filmie), ale i Jennifer Tilly, czyli odtwórczyni roli narzeczonej Chucky'ego, Tiffany.


Wszystko - ponownie - zaczęło się na Twitterze. Mancini, Tilly i Dourif zaczęli wysyłać do siebie nawzajem sugestywne wiadomości. Dourif napisała na przykład, że pakuje się przed wyjazdem do RPA (gdzie prawdopodobnie zostanie nakręcony film), na co reżyser/scenarzysta odpowiedział: "nie zapomnij wziąć wózka, ja zadbam o krew". Wózek to oczywiście aluzja do Niki Pierce, niepełnosprawnej bohaterki "Klątwy laleczki Chucky". W twitterowej dyskusji była też mowa o Tiffany i jej kostiumach. Tilly zażartowała m.in., że ma w szafie wiele strojów godnych bohaterki. 

Według opisu znalezionego na portalu IMDB, fabuła filmu zapowiada się następująco:

Chucky powraca po wydarzeniach przedstawionych w "Klątwie laleczki Chucky", by dalej terroryzować swoją przykutą do wózka ludzką córkę, Nikę. Zabójcza lalka ma też do wyrównania rachunki ze starymi wrogami. Pomoże mu w tym jego była żona.

Premierę filmu zapowiedziano na przyszły rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones