Jennifer Tilly ponownie zagra narzeczoną laleczki Chucky

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Tilly+ponownie+zagra+narzeczon%C4%85+laleczki+Chucky-136438
Jennifer Tilly ujawniła, że ponownie użyczy głosu Tiffany, narzeczonej laleczki Chucky. Oczywiście w serialu "Child's Play", który powstaje dla stacji SyFy.


Akcja serialu ma się rozgrywać się na idyllicznych amerykańskich przedmieściach. W trakcie wyprzedaży garażowej jeden z bohaterów nabywa tytułową zabawkę opętaną przez ducha seryjnego mordercy. Wkrótce sąsiedztwem wstrząsa seria makabrycznych zabójstw. Na światło dzienne zaczynają także wychodzić mroczne sekrety społeczności. W okolicy pojawiają się wrogowie i sprzymierzeńcy Chucky'ego, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, kto stoi za zbrodniami.

W przeciwieństwie do zeszłorocznej pełnometrażowej "Laleczki", która była rebootem, serial przygotowuje Don Mancini, scenarzysta dotychczasowych filmów z cyklu. Co więcej Chucky przemówi ponownie gosem Brada Dourifa (w reboocie w postać wcielił się Mark Hamill). Tilly w roli Tiffany widzieliśmy ostatnio w filmie "Kult laleczki Chucky" z 2017 roku.
 
Jestem podekscytowana, skomentowała aktorka. Chucky jest bardzo bliski memu sercu. Kiedy podróżuję po świecie i wysiadam z samolotu w kraju, o istnieniu którego nawet nie wiedziałam, ludzie znają tam zawsze jedno słowo. To słowo to "Chucky", a oni chcą się przytulić.