Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/W+marvelowskim+%22Eternals%22+zobaczymy+poca%C5%82unek+pary+gej%C3%B3w-136546

W marvelowskim "Eternals" zobaczymy pocałunek pary gejów

  • The Playlist
  • autor: łm
  • Filmy
W rozmowie z serwisem NewNowNext aktor Haaz Sleiman ujawnił, że widowisku "Eternals" pojawi się postać będąca pierwszym otwarcie homoseksualnym bohaterem w uniwersum Marvela.

GettyImages-1170000071.jpg
Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Jestem zamężny z superbohaterem-gejem Phastosem, granym przez znanego z "Atlanty" Brianem Tyreem Henrym - powiedział Sleiman - Reprezentujemy gejowską rodzinę i mamy dziecko.

Aktor zdradził również, że w filmie znajdzie się scena pocałunku mężczyzn. - To bardzo piękny, poruszający pocałunek. Wszyscy na planie płakali. Dla mnie bardzo ważne było,  by pokazać jak kochająca i piękna może być queerowa rodzina.

Tytułowi bohaterowie "Eternals" są przedstawicielami kosmicznej rasy mającej strzec życia na Ziemi. Obdarzeni boskimi mocami herosi od milionów lat toczą wojnę z armią złowieszczych Deviants.

To epicka opowieść, która rozgrywa się na przestrzeni siedmiu tysięcy lat ludzkiej historii, ma kosmiczny rozmach i zmienia wszystko, co wiedzieliśmy dotychczas o MCU
- mówi szef Marvela Kevin Feige - To ambitny projekt, który zabiera nas w podróż od czasów współczesnych do Mezopotamii, zahaczając o rozmaite miejsca i momenty historyczne. Nie przypomina niczego, co dotychczas zrobiliśmy.

Zdjęcia do filmu powstają aktualnie w Londynie. W obsadzie znajdują się m.in. Richard Madden, Kumail Nanjiani, Angelina Jolie, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh i Don Lee. Reżyseruje Chloé Zhao.

Premierę zaplanowano na 6 listopada 2020 roku.

zobacz też: