WIDEO: Nowy polski klip z okazji wydania rozszerzonego "Hobbita: Niezwykła podróż"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Nowy+polski+klip+z+okazji+wydania+rozszerzonego+%22Hobbita%3A+Niezwyk%C5%82a+podr%C3%B3%C5%BC%22-100456
Zapraszamy do obejrzenia klipu promującego rozszerzone wydanie Blu-ray i DVD filmu "Hobbit. Niezwykła podróż". Klip znajdziecie poniżej:
"Hobbit: Niezwykła podróż Edycja rozszerzona" jest dostępny w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D™, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D filmu, wydania 3-płytowego na Blu-ray™ oraz 5-płytowego na DVD. Wśród prawie 9 godzin nowych dodatków specjalnych znajdują się Kroniki Śródziemia - spojrzenie z bliska na proces produkcyjny, Powrót do Śródziemia - bohaterowie i aktorzy, komentarze twórców m.in. Petera Jacksona – reżysera, producenta i scenarzysty oraz Philippy Boyens, koproducentki i scenarzystki, kilkuczęściowy dokument opowiadający o poszczególnych etapach realizacji filmu i całej trylogii i wiele więcej.

Jestem zachwycony tym, że Edycja Rozszerzona da fanom możliwość doświadczenia poszczególnych scen w filmie w sposób w jaki zostały oryginalnie nakręcone oraz że posiada mnóstwo dodatków specjalnych – powiedział Peter Jackson. – To bardzo ekscytujące móc zaprezentować tę rozszerzoną i wzbogaconą edycję "Niezwykłej podróży" pozwalającą fanom w pełni zanurzyć się filmie przed obejrzeniem drugiej części trylogii.

Pierwsza z trzech części filmowej trylogii oparta jest na ponadczasowym arcydziele "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Tolkiena. Film "Hobbit: Niezwykła podróż", nominowany do trzech Nagród Akademii®, to epicka przygoda, która przeniesie widzów ponownie w fantastyczny świat Śródziemia. Dostępna jest w sklepach na krótko przed zapowiedzianą na 27 grudnia 2013 premierą drugiej części trylogii zatytułowanej "Hobbit: Pustkowie Smauga".


WYDANIA BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD

Film "Hobbit: Niezwykła podróż Edycja Rozszerzona" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutował 8 listopada w trzech wydaniach zawierających film w wersji rozszerzonej, zawierającej 13 minut dodatkowego materiału rozbudowującego poszczególne sceny w polskiej wersji językowej (polskie napisy i po raz pierwszy z polski lektor) oraz niemal 9 godzin nowych dodatków specjalnych:
• HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ EDYCJA ROZSZERZONA (5 DVD)
• HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ EDYCJA ROZSZERZONA (3 BLU-RAY™)
• HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ 3D EDYCJA ROZSZERZONA (2 BLU-RAY 3D™ i 3 BLU-RAY™)

NOWE DODATKI SPECJALNE:
• KOMENTARZE TWÓRCÓW
• NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA; DAWNO OCZEKIWANA PODRÓŻ
• KRONIKI HOBBITA – CZĘŚĆ 1
Zobacz jak przebiegał proces realizacji filmu "Hobbit: Niezwykła" podróż dzięki w kilkuczęściowej, chronologicznej historii filmowania – od preprodukcji, poprzez zdjęcia, trening głównej obsady aż do niesamowitych efektów wizualnych i cyfrowych.
• POWRÓT DO ŚRÓDZIEMIA
Poznaj bohaterów i korzenie pięciu rodzin Krasnoludów oraz aktorów wybranych do Kompanii Thorina w Wyprawie na Samotną Górę. Spotkaj również Bilbo Bagginsa i pozostałych mieszkańców Śródziemia.

Wydania zostały przygotowane z myślą o kolekcjonerach – są wyjątkowo ozdobne i nawiązują do wcześniejszych wydań rozszerzonych Władcy pierścieni:
• 5-dyskowa edycja DVD będzie dostępna w postaci bogato ilustrowanego we wnętrzu digipacku
• wszystkie wydania, także 3-dyskowe wydania Blu-ray i 5-dyskowe wydanie Blu-ray 3D zostały wyposażone w ozdobne kartonowe opakowania zewnętrzne z tłoczeniami.
• 5-dyskowa edycja Blu-ray 3D na froncie ozdobnego opakowania będzie miała zdjęcie w opcji lenticular