Wiemy, gdzie i kiedy rozpoczną się zdjęcia do "Stranger Things 3"

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+gdzie+i+kiedy+rozpoczn%C4%85+si%C4%99+zdj%C4%99cia+do+%22Stranger+Things+3%22-126967
W kwietniu w Atlancie mają rozpocząć się zdjęcia do trzeciego sezonu megahitu Netfliksa "Stranger Things". Nowa seria będzie liczyć osiem odcinków.


Na ekran powrócą znani widzom: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp, Cara Buono, Dacre Montgomery i Sadie Sink. Twórcami serialu określanego jako list miłosny do popkultury lat 80. są bracia Matt i Ross Dufferowie.

Producent "Stranger Things" Shawn Levy zdradził, że w trzeciej serii bohaterowie będą musieli stawić czoła "nowym siłom zła". Twórca nie wyjawił więcej szczegółów, ale przyznał, że fabuła sezonu jest już ułożona - pozostało dopracowanie szczegółów. Widzowie mają się przygotować na powrót nieoczekiwanego duetu Dustin-Steven. W sezonie drugim było to urocze i zabawne, bo nikt się tego nie spodziewał - powiedział Levy - Teraz chcę jednak, żeby nawiązali między sobą głębsze porozumienie. Chcę, by było widać, że znają się już od roku, że są niczym bracia.

Na razie Netflix nie ujawnił, kiedy "Stranger Things" powróci na ekrany. Trzymamy kciuki za to, żeby premiera miała miejsce jeszcze w tym roku.
Udostępnij: