#XBOX20: Teaser serialu "Halo" i już dostępny multiplayer "Halo: Infinite"

Xbox / autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/XBOX20%3A+Teaser+serialu+%22Halo%22+i+ju%C5%BC+dost%C4%99pny+multiplayer+%22Halo%3A+Infinite%22-144563
#XBOX20: Teaser serialu "Halo" i już dostępny multiplayer "Halo: Infinite"
Za nami specjalna konferencja z okazji 20-lecia marki Xbox. A na niej - sporo niespodzianek. Podczas prezentacji zobaczyliśmy m.in. krótki teaser serialu "Halo". Czekacie na produkcję osadzoną w tym uniwersum? 

 

"Halo" - przeklęta ekranizacja?Realizowany dla Paramount+ serial ma szansę przełamać trwającą od niemal dwóch dekad klątwę adaptacji "Halo". W 2007 roku cykl miał doczekać się ekranizacji w postaci filmu kinowego wyprodukowanego przez Petera Jacksona z Neillem Blomkampem za kamerą. Projekt nie doszedł jednak do skutku. Później zaś rozpoczęła się seria zapowiedzi odwołanych ostatecznie filmów oraz seriali. 

9-odcinkowy cykl współprodukowany przez Amblin Entertainment, miał trafić najpierw do telewizji Showtime. Ostatecznie, w lutym bieżącego roku zmienił jednak studio i będzie produkcją Paramountu. Serial ma się rozgrywać w XXVI wieku i opowie o walce ludzi z Przymierzem kosmicznych najeźdźców. Telewizyjne "Halo" połączy wątki osobiste z akcją, przygodą oraz wystawną wizją świata przyszłości.
 
Pierwsza część strzelanki "Halo" została wydana przez Microsoft w 2001 roku. Od tego czasu sprzedano łącznie ponad 77 milionów egzemplarzy gry, zaś przychody wydawcy wyniosły 5 miliardów dolarów. Najnowsza odsłona, "Halo: Infinite", zadebiutuje na rynku w grudniu. 

#XBOX20 - Mutliplayer "Halo: Infinite" już dostępny"Halo Infinite" zadebiutuje na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One oraz komputerach PC za niecały miesiąc, 8 grudnia, jednak już dziś możecie zacząć zabawę w trybie multiplayer. Podczas prezentacji z okazji 20-lecia marki Xbox (i tym samym marki "Halo") deweloperzy ze studia 343 Industries ogłosili, że już dziś każdy będzie mógł pobrać tryb multiplayer i rozpocząć zabawę w pierwszym sezonie. 

Choć po uruchomieniu gry zobaczycie napis BETA, to wszystkie odblokowane przedmioty i cały postęp przeniesie się do pełnej wersji w dniu oficjalnej premiery. Warto też wspomnieć o tym, że twórcy zdecydowali się na rozdzielenie kampanii dla jednego gracza od trybu multiplayer - kampania będzie płatna (lub do pobrania w ramach abonamentu Xbox Game Pass), zaś multiplayer będzie dostępny za darmo dla każdego gracza PC i Xbox.Ważnym ogłoszeniem dla fanów Xboksa, choć niezwiązanym bezpośrednio z "Halo", było również dodanie ponad 70 gier z konsol Xbox Classic i Xbox 360, które od dzisiaj zadziałają na Xbox One i Xbox Series X|S w ramach wstecznej kompatybilności. Znalazły się wśród nich takie tytuły jak trylogie "Max Payne" czy "F.E.A.R.". Pełna listę nowych tytułów znajdziecie klikając tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones