"Day Drinker": Sydney Sweeney i Johnny Depp w horrorze twórcy "Spider-Mana"

The InSneider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Day+Drinker%22%3A+Sydney+Sweeney+i+Johnny+Depp+w+horrorze+tw%C3%B3rcy+%22Spider-Mana%22-154833
"Day Drinker": Sydney Sweeney i Johnny Depp w horrorze twórcy "Spider-Mana"
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
Sydney Sweeney zagra u boku Johnny'ego Deppa w horrorze "Day Drinker". Za kamerą stanie Marc Webb, twórca "Niesamowitego Spider-Mana" oraz "500 dni miłości".

"Day Drinker": co wiemy o filmie?Akcja "Day Drinker" ma się rozgrywać na wybrzeżach Francji, Portugalii i Hiszpanii. Fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że w centrum historii znajdzie się  relacja między tajemniczym nieznajomym a barmanką opłakującą śmierć ukochanej osoby. "Day Drinker" będzie opowieścią o miłości, przyjaźni i zemście.

GettyImages-1399595883.jpg Getty Images © Kevin Dietsch


Autorem scenariusza jest Zach Dean mający na koncie m.in. "Wojnę o jutro". Realizację filmu sfinansuje firma 30West, w której portfolio znajdziemy m.in. "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Czas krwawego księżyca",  "W trójkącie" oraz serial dokumentalny "Król tygrysów".

Filmografię Sweeney zamyka horror "Niepokalana", który zadebiutuje w polskich kinach 26 kwietnia. Depp pracuje aktualnie nad swoim kolejnym reżyserskim projektem zatytułowanym "Modi". Jeśli chodzi o Webba, jego ostatnim przedsięwzięciem jest Disneyowska "Śnieżka" z Rachel Zegler i Gal Gadot w rolach głównych.

Dla Deppa "Day Drinker" będzie pierwszym mainstreamowym filmem od czasów szeroko relacjonowanego przed media procesu o zniesławienie. Sądowa batalia przeciwko byłej żonie Amber Heard zakończyła się werdyktem korzystnym dla aktora.  

Zwiastun filmu "Niepokalana"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones