Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool%22+oficjalnie+potwierdzony-107345

"Deadpool" oficjalnie potwierdzony

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Mamy dobrą wiadomość dla tych wszystkich, którzy od lat czekali na kinowego "Deadpoola". Obraz został oficjalnie potwierdzony. 20th Century Fox ogłosiło, że komiksowe widowisko trafi do kin 12 lutego 2016 roku.

deadpool-hd-wallpaper-503915.jpg


Data premiery może zaskakiwać. Wynika z niej, że obraz planowany jest jako widowisko walentynkowe. Co to oznacza dla jego ostatecznego kształtu, a przede wszystkim dla kategorii wiekowej? Na to pytanie na razie nie znamy odpowiedzi. Oficjalnie szczegóły fabuły nie są bowiem znane.

Rok temu Ryan Reynolds opowiadał o tym, że wtedy istniejąca wersja scenariusza (przygotowana specjalnie, by można było z niej wyciąć najbardziej kontrowersyjne elementy, ale zachować klimat) gwarantowałaby filmowi kategorię NC-17. W tej wersji schizofrenia Deadpoola była posunięta do granic możliwości. Wie, że jest bohaterem filmu i że jest postacią komiksową, co pogłębia jego zaburzenia i czyni jeszcze bardziej gwałtownym i nieprzewidywalnym. Jest też bardzo niezadowolony z Deadpoola w "X-Men Geneza: Wolverine". Był też pomysł, by Deadpool zaatakował producentów, którzy odpowiedzialni byli za tamten wizerunek bohatera.

Ile z tego scenariusz zostało półtora roku później? Trudno powiedzieć. Na razie zostają nam jedynie zdjęcia testowe nagrane dość dawno temu. Klip znajdziecie poniżej.Jednak 20th Century Fox ma też złą wiadomość dla fanów kinowego "Assassin's Creed". Planowana na sierpień przyszłego roku premiera widowiska nie odbędzie się. W miejsce adaptacji gry Fox wprowadzi do kin "Fantastyczną Czwórkę", która pierwotnie miała pojawić się w czerwcu. Nowa data "Assassin's Creed" nie została podana. Spodziewamy się, że premiera nastąpi dopiero w 2016 roku.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię