Ryan Reynolds: Najlepszy film komiksowy to... "Logan: Wolverine"

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds%3A+Najlepszy+film+komiksowy+to...+%22Logan%3A+Wolverine%22-156146
Ryan Reynolds: Najlepszy film komiksowy to... "Logan: Wolverine"
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk/E! Entertainment/NBC /
Czy "Logan: Wolverine" to najlepszy komiksowy film w historii? Promując widowisko "Deadpool & Wolverine", Ryan Reynolds postawił taką właśnie tezę. Zwrócił też uwagę, co łączy filmy, których bohaterami są Deadpool i Wolverine.

Co łączy Deadpoola i Wolverine'a?

Nadchodzący duet Deadpoola i Wolverine'a zachęca do porównań między filmowymi przygodami obu bohaterów. W wywiadzie dla magazynu "Total Film" Ryan Reynolds podzielił się refleksją na temat podobieństw między filmową historią tych postaci. Zwrócił uwagę, że zarówno "Deadpool" w 2016 roku, jak i "Logan: Wolverine" w 2017 wnieśli coś świeżego do konwencji kina superbohaterskiego.
  
W tamtym momencie filmy były do siebie dość podobne. "Deadpool" był inny. A zaraz po nim pojawił się "Logan", potencjalnie najwspanialsza ekranizacja komiksów, jaką kiedykolwiek zrobiono, powiedział aktor.

"Deadpool & Wolverine" – zwiastun
Nadchodzi "Deadpool & Wolverine""Deadpool & Wolverine" swoją premierę będzie miał w lipcu. Projekt realizowany był z przygodami (m.in. za sprawą ubiegłorocznych strajków scenarzystów i aktorów). Jego premiera kilkakrotnie była przesuwana. Ostatecznie będzie jedyną aktorską kinową produkcją Marvela w tym roku.  

Film celebruje dołączenie mutantów do MCU. "Deadpool & Wolverine" jest bowiem pierwszą częścią cyklu od chwili przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Oznacza też pierwszy film z kategorią R Disneya od wielu, wielu lat (i pierwszą w historii MCU).

Gwiazdami produkcji są oczywiście Ryan Reynolds i Hugh Jackman. W obsadzie pojawi się w epizodach wiele postaci znanych z czasów 20th Century Fox. Na przykład Pyro w wykonaniu Aarona Stanforda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones