Morena Baccarin powróci jako ukochana Deadpoola?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+Morena+Baccarin+o+powrocie+do+roli+ukochanej+Deadpoola%2C+Vanessy-150237
Morena Baccarin powróci jako ukochana Deadpoola?
Stęskiniliście się za Vanessą, ukochaną Deadpoola? Biorąc pod uwagę jej czas ekranowy w sequelu, zapewne nie. Najważniejsze jednak, że stęsknił się za nią sam Deadpool i że grająca ją Morena Baccarin prowadzi rozmowy w sprawie występu w trzeciej części cyklu. 

"Chciałabym pojawić się na ekranie" - powiedziała aktorka w podcaście Michaela Rosenbauma - Zadzwonili do mnie w tej sprawie. Nie doszliśmy jeszcze do porozumienia, ale wszyscy się staramy. Pracujemy nad tym, żeby się dogadać. Może się udać, albo i nie, zobaczmy". Co, szczerze mówiąc, brzmi, jakby nie były to najłatwiejsze dla obu stron rozmowy. Pieniądze? Czas ekranowy? Znaczenie w postaci w kontekście przyszłych filmów? Możemy się tylko domyślać. 

"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Główne role zagrają Ryan Reynolds, który powróci do roli Deadpoola oraz Hugh Jackman, który ponownie wcieli się w '>Wolverine'a. Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.  Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch

"Deadpool 2" - zobacz zwiastun ostatniego filmu o przygodach Deadpoola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones