"Deadpool & Wolverine" pobije box-office'owy rekord? Ponad 200 milionów dolarów na otwarcie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+%26+Wolverine%22+pobije+box-office%27owy+rekord-156098
"Deadpool & Wolverine" pobije box-office'owy rekord? Ponad 200 milionów dolarów na otwarcie?
Czy "Deadpool & Wolverine" będzie hitem? Na to wygląda. Jak dużym? To się jeszcze okaże. Najnowsze analizy box-office'owych trendów są bardzo przychylne dla widowiska Marvela z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem. Czy widowisko pobije rekord najlepszego otwarcia dla filmu z kategorią wiekową R?
  

"Deadpool & Wolverine" przebije wynik "Deadpoola"?

Specjalizujący się w analizie box-office'owych danych portal Quorum donosi, że "Deadpool & Wolverine" ma szansę otworzyć się w przedziale 200-239 milionów dolarów. Co ciekawe, podobno jest to zachowawczy szacunek.

Jeśli faktycznie tak się stanie, będzie to nie lada wydarzenie. Dotychczas żaden film z kategorią R nie przekroczył na otwarcie granicy 200 milionów dolarów. Obecnym rekordzistą w tej kategorii jest... pierwszy "Deadpool" z wynikiem 132,4 mln z lutego 2016.
  
Nawet gdyby "Deadpool & Wolverine" zarobił na dzień dobry "jedynie" 150 milionów, wciąż byłby największym otwarciem w karierze zarówno Ryana Reynoldsa (pokonując "Deadpoola"), jak i Hugh Jackmana (pokonując "X-Men: Ostatni bastion"). A także największym hitem lata, wyprzedzając prognozowany wynik "W głowie się nie mieści 2" (film debiutuje w tym tygodniu), który mieści się w przedziale 120-130 milionów dolarów.

"Deadpool & Wolverine" wchodzi do kin 26 lipca.

"Sezon letni w kinach: chwilowa zadyszka czy kryzys w branży?" - przeczytajcie nasz artykuł o tegorocznym lecie w box-offisie.
    

Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Nadchodzi "Deadpool & Wolverine""Deadpool & Wolverine" swoją premierę będzie miał w lipcu. Projekt realizowany był z przygodami (m.in. za sprawą ubiegłorocznych strajków scenarzystów i aktorów). Jego premiera kilkakrotnie była przesuwana. Ostatecznie będzie jedyną aktorską kinową produkcją Marvela w tym roku.  

Film celebruje dołączenie mutantów do MCU. "Deadpool & Wolverine" jest bowiem pierwszą częścią cyklu od chwili przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Oznacza też pierwszy film z kategorią R Disneya od wielu, wielu lat (i pierwszą w historii MCU).

Gwiazdami produkcji są oczywiście Ryan Reynolds i Hugh Jackman. W obsadzie pojawi się w epizodach wiele postaci znanych z czasów 20th Century Fox. Na przykład Pyro w wykonaniu Aarona Stanforda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones