"Deadpool 3": zaskakujące zdjęcia z planu. Ryan Reynolds w nowej odsłonie

Daily Mail / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+zaskakuj%C4%85ce+zdj%C4%99cia+z+planu.+Ryan+Reynolds+w+nowej+ods%C5%82onie-153740
"Deadpool 3": zaskakujące zdjęcia z planu. Ryan Reynolds w nowej odsłonie
Gotowi na kolejną porcję zdjęć z planu marvelowskiego widowiska "Deadpool 3"? Ostrzegamy: te, które zobaczycie poniżej, spoilerują fabułę filmu. Możemy bowiem zobaczyć na nich wspieranego przez Wolverine'a tytułowego bohatera, który spotyka młodszą i przystojniejszą wersję samego siebie pochodzącą najprawdopodobniej z innego zakątka multiwersum. Na jednym ze zdjęć pojawia się również Dogpool, czyli psi pomocnik Deadpoola.

"Deadpool 3": zdjęcia z planuNa deser mamy dla Was również wideo z siłowni Hugh Jackmana, który dba o formę na potrzeby roli Wolverine'a w "Deadpoolu 3".


Co wiemy o "Deadpoolu 3"?"Deadpool 3" będzie pierwszym filmem o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.     

Wygląda na to, że poza Wolverine'em i Dogpoolem w filmie pojawi się Victor Creed znany też jako Sabretooth. Co ciekawe, czarny charakter przypomina bardziej swoją inkarnację z "X-Men" (2000) Bryana Singera, gdzie wcielił się w niego Tyler Mane. Przypomnijmy, że Deadpool i Szablozębny spotkali się w filmie "X-Men Geneza: Wolverine". Tam zagrał go Liev Schreiber.

Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).   

"Deadpool 3" jest jedynym kinowym widowiskiem Marvela planowanym na 2024 rok. Premiera: 26 lipca.     

Przypomnijmy, że dwa poprzednie filmy o przygodach bohatera zarobiły w kinach na całym świecie ponad półtora miliarda dolarów.      

Zwiastun filmu "Deadpool 2"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones