"Deadpool 3" powstanie i pójdzie "w zupełnie innym kierunku"?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22+powstanie+i+p%C3%B3jdzie+%22w+zupe%C5%82nie+innym+kierunku%22-131538
Sytuacja filmowych serii 20th Century Fox jest chwilowo w zawieszeniu. Przejęcie studia przez Disneya przyniesie zapewne skasowanie planowanych projektów – takich jak m.in. zapowiadany film o X-Force. Czy taki sam los czeka Deadpoola?


Ryan Reynolds pozostaje optymistą i ma nadzieję, że jego bohater przetrwa przeprowadzkę do Disneya/Marvel Studios. Aktor ma już zresztą pomysł na trzeci film i opowiedział o nim podczas spotkania z publicznością w Pekinie przy okazji chińskiej premiery "Deadpoola 2".

Chcemy pójść w zupełnie innym kierunku, zdradził aktor. Serie często restartują się albo zmieniają charakter jakieś cztery filmy za późno. Ewidentnie Reynolds chce uniknąć takiej sytuacji. Czy Kevin Feige mu na to pozwoli?

Możliwe, że "zmiana kierunku", o jakiej mówi gwiazdor, oznacza "Deadpoola" w kategorii PG-13, przykrojonego do standardów Marvel Studios. Można też spodziewać się, że po przejęciu Foksa Disney przygotowuje nowe wersje "X-Men" czy może nawet "Fantastycznej Czwórki". Tegoroczny "X-Men: Mroczna Phoenix" będzie więc zapewne ostatnim filmem o przygodach tej wersji mutantów.

Myślicie, że Deadpool sprawdziłby się w kinowym uniwersum Marvela?
Udostępnij: