Nowa zapowiedź "Destiny 2" przedstawia "Ostateczny Kształt"

Informacja nadesłana: Bungie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Destiny+2%3A+Ostateczny+Kszta%C5%82t%22+z+now%C4%85+zapowiedzi%C4%85+i+Nathanem+Filionem-155203
Nowa zapowiedź "Destiny 2" przedstawia "Ostateczny Kształt"
Bungie nie pozwala fanom "Destiny 2" zapomnieć, że najnowsze rozszerzenie gry, "Ostateczny Kształt", ukaże się już za niewiele ponad miesiąc, 4 czerwca. Z tej okazji otrzymaliśmy całkowicie nową zapowiedź, w której w angielskiej wersji narratorem jest Cayde-6, czyli Nathan Fillion.

"Destiny 2: Ostateczny Kształt" zabierze graczy w niebezpieczną podróż do serca Wędrowca, zwieńczoną walką ze Świadkiem, który skaził Wędrowca i planuje wprowadzić w życie jego tytułowy "Ostateczny Kształt". Przez całą wędrówkę towarzyszyć nam będzie zmarły Cayde-6, który opowie o swoich doświadczeniach w tym miejscu.

Zobacz zwiastun "Destiny 2: Ostateczny Kształt"
Nathan Fillion, znany nie tylko z roli Cayde-6 w "Destiny", ale również z licznych ról w filmach i serialach takich jak "Firefly", "Castle" czy "Rookie", ponownie wciela się w swoją kultową postać, która zginęła w dodatku "Destiny 2: Forsaken". Czy nadal aktywnie gracie w "Destiny 2" i jesteście gotowi na "Ostateczny Kształt"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones