Spełnione marzenie! Nathan Fillion jako Zielona Latarnia w "Superman: Legacy"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zielona+Latarnia+w+filmie+DC+%22Superman%3A+Legacy%22+Jamesa+Gunna-151422
Spełnione marzenie! Nathan Fillion jako Zielona Latarnia w "Superman: Legacy"
James Gunn powoli kompletuje obsadę widowiska DC "Superman: Legacy". Jedna z decyzji castingowych to spełnienie marzeń wielu fanów tytułów DC Comics. Jako Zielona Latarnia wystąpi bowiem Nathan Fillion!

Nathan Fillion jako Zielona LatarniaAngaż Nathana Filliona do widowiska "Superman: Legacy" nie powinien nikogo dziwić. Aktor pojawia się w wielu filmach reżyserowanych przez Jamesa Gunna, w tym w jego widowisku DC "Legion samobójców: The Suicide Squad".


Zielona Latarnia też nie jest mu obca. Fillion użyczył głosu postaci w wielu filmach animowanych poczynając od "Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy", a na "Reign of the Supermen" skończywszy.

Jednak w animacjach wcielał się w postać Hala Jordana. Tymczasem James Gunn do widowiska "Superman: Legacy" wybrał innego bohatera noszącego kostium Zielonej Latarni. Fillion zagra Guya Gardnera.

Co ciekawe Guy Gardner miał pojawić się w planowanym przez stare władze DC Studios serialu HBO Max "Green Lantern". W postać miał się tam wcielić Finn Wittrock.

Zwiastun filmu "Reign of the Supermen"

Nie tylko Fillion. Kto jeszcze pojawi się w "Superman: Legacy"?Nathan Fillion nie jest jedyną nową osobą, której angaż został właśnie ogłoszony. Oto, kto jeszcze pojawi się w widowisku "Superman: Legacy":

Isabela Merced jako Hawkgirl
(wkrótce pojawi się w widowisku Marvela dla Sony "Madame Web")

GettyImages-1434290374.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Edi Gathegi jako Mister Terrific
(ostatnio oglądany w westernie "Zemsta rewolwerowca" i serialu "For All Mankind")

GettyImages-1429241701.jpg Getty Images © Robin L Marshall


Hawkgirl jest postacią, która pojawiała się w licznych animacjach, jednak w kinie nie widzieliśmy jej dotąd w wersji aktorskiej. Początkowo miała być częścią superbohaterskiej drużyny w "Black Adam", ale ostatecznie usuniętą ją.

Mister Terrific również nigdy wcześniej nie pojawił się w kinie w wersji aktorskiej. Jak Hawkgirl ma na swoim koncie występy w animacjach, "Smallville" i Arrowverse.

Gwiazdami "Superman: Legacy" są David Corenswet i Rachel Brosnahan. Premiera widowiska planowana jest na lipiec 2025 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones