"Escape Plan 2" z Sylvestrem Stallone'em rozszerza obsadę

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Escape+Plan+2%22+z+Sylvestrem+Stallone%27em+rozszerza+obsad%C4%99-122147
"Escape Plan 2", kontynuacja hitu z 2013 roku z Sylvestrem Stallone'em, zyskuje kolejnych aktorów. Angaż dostał właśnie Dave Bautista ("Strażnicy Galaktyki", "Spectre"), a o krok od podpisania kontraktu jest Jaime King, gwiazda "Sin City - Miasta grzechu". W głównej roli, czyli jako Ray Breslin powróci Stallone. Co będzie się działo w tej części? Tego twórcy na razie nie chcą zdradzić. 

GettyImages-494523168.jpg Getty Images © Michele Tantussi


GettyImages-629015006.jpg Getty Images © Mike WindleRay Breslin to największym na świecie autorytetem w dziedzinie konstrukcji zabezpieczeń – przeanalizował wszystkie więzienia o wysokich zabezpieczeniach i nauczył się, jak przetrwać w więziennym środowisku. W poprzedniej części został niesłusznie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Jego celem była ucieczka i odnalezienie osoby, która wpakowała go za kratki. Pomagał mu w tym więzień Rottmayer grany przez Arnolda Schwarzeneggera

Scenariusz kontynuacji pisze autor pierwszej części – Miles Chapman. Za kamerą stanie Steven C. Miller. Zdjęcia mają się rozpocząć wiosną.