"Głębia" wraca do kin. Zremasterowana wersja 4K w końcu odpowiada wizji Camerona?

Bloody Disgusting, X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22G%C5%82%C4%99bia%22+wraca+do+kin.+Zremasterowana+wersja+4K+w+ko%C5%84cu+odpowiada+wizji+Camerona-152847
"Głębia" wraca do kin. Zremasterowana wersja 4K w końcu odpowiada wizji Camerona?
W przyszłym roku "Głębia" Jamesa Camerona obchodzić będzie 35-lecie premiery. Reżyser poinformował, że jeszcze w tym roku film ponownie trafi na ekrany kin – w zremasterowanej wersji 4K. 

Specjalna edycja "Głębi" w drodze do kin


James Cameron poinformował fanów o specjalnej edycji "Głębi" za pośrednictwem X (dawnego Twittera). Podwodne widowisko z Edem Harrisem w roli głównej trafi na ekrany amerykańskich kin już za niecały miesiąc. 

Nie mogę się doczekać, aż doświadczycie specjalnej edycji "Głębi", zremasterowanej w 4K, tylko w kinach od 6 grudnia – napisał. Oryginalny wpis, z krótką wiadomością w formie wideo, możecie zobaczyć poniżej: Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, to jest najlepszy sposób, aby go doświadczyć. A jeśli widzieliście, to macie okazję zobaczyć go w wersji odpowiadającej mojej wizji. Czeka na Was kilka niespodzianek, których nie wypuściliśmy w oryginalnej wersji. Mam nadzieję, że skorzystacie z okazji, by zobaczyć "Głębię", mój pierwszy film o oceanie, w fotelu kinowym – powiedział Cameron.

O czym opowiada "Głębia"? Zobacz nowy zwiastun


"Głębia" zadebiutowała na ekranach kin w 1989 roku. Rok później Hoyt Yeatman, Dennis Muren, John Bruno, Dennis Skotak zostali nagrodzeni Oscarem za najlepsze efekty specjalne. Zobacz zwiastun: Amerykański atomowy okręt podwodny zostaje zaatakowany. Załoga podmorskiej platformy wydobywczej godzi się przeprowadzić oględziny szczątków rozbitego statku. Siła, z którą przychodzi im się zmierzyć na głębokości 6500 metrów, okazuje się być tak potężna, że może zniszczyć nie tylko nieszczęsnych śmiałków, ale cały rodzaj ludzki. Czy zdołają uratować świat przed przerażającą mocą czającą się w tytułowej głębi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones