"Grotesquerie": tajemniczy serial Ryana Murphy'ego i Niecy Nash ("Dahmer). Co o nim wiemy?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Grotesquerie%22%3A+tajemniczy+serial+Ryana+Murphy%27ego+i+Niecy+Nash+%28%22Dahmer%29.+Co+o+nim+wiemy-154290
"Grotesquerie": tajemniczy serial Ryana Murphy'ego i Niecy Nash ("Dahmer). Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Variety
Ryan Murphy, twórca takich serii jak "American Horror Story", "American Crime Story" czy "Konflikt", ma dla fanów niespodziankę. W piątek ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że pracuje nad nowym projektem. 

Co wiemy o "Grotesquerie", nowym serialu Ryana Murphy'ego?


Ryan Murphy
udostępnił na Instagramie tajemniczą zapowiedź serialu "Grotesquerie". W rolach głównych Niecy Nash, która za rolę w serialu "Dahmer" została nagrodzona Emmy, Courtney B. Vance i Lesley Manville. W krótkim materiale słyszymy głos bohaterki Nash, która mówi:

Nie wiem, kiedy to się zaczęło, nie jestem w stanie dokładnie określić tego momentu, ale teraz jest inaczej. Nastąpiła zmiana, coś otworzyło się w świecie – to coś w rodzaju dziury, która opada w nicość.

W dalszej części wypowiedzi bohaterka mówi też o zbrodni i grozie, jakie są plagą współczesnego świata. Wygląda więc na to, że tajemniczy projekt będzie połączeniem horroru i kryminału. Cały materiał prezentujemy poniżej:  "Grotesquerie" powstaje dla stacji FX. Aktualnie Ryan Murphy przygotowuje dla Netfliksa serial "Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story". Będzie on drugim sezonem antologii zapoczątkowanej przez "Dahmera".

Zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu "Konflikt"


Drugi sezon antologii "Konflikt", noszący tytuł "Capote vs. The Swans", trafił na ekrany 31 stycznia tego roku. W rolach głównych Tom Hollander, Naomi Watts, Diane Lane, Chloë Sevigny, Demi Moore i Calista Flockhart. Zobaczcie zwiastun:
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones