"Hannibal" i "American Horror Story" od 31 sierpnia w TV Puls!

https://www.filmweb.pl/news/%22Hannibal%22+i+%22American+Horror+Story%22+od+31+sierpnia+w+TV+Puls-106998
Już w niedzielę, 31 sierpnia, TV Puls rozpocznie emisję seriali "Hannibal" i "American Horror Story", które na antenie stacji

"Hannibal" to serialowa wersja opowieści o znanym z "Milczenia owiec" Hannibalu Lecterze. Ten wciągający thriller ukazuje początek historii błyskotliwego psychiatry Lectera, pod opiekę którego trafia zdolny agent FBI Will Graham. Lecter pomaga Grahamowi dojść do siebie po załamaniu nerwowym i jednocześnie staje się doradcą w śledztwie w sprawie serii morderstw. Między Lecterem a wyspecjalizowanym w tropieniu psychopatów Grahamem rozwija się mistrzowska gra dobra ze złem, których granice stopniowo się zacierają. Tym razem w rolę ekscentrycznego kanibala wciela się znakomity w tej roli Mads Mikkelsen ("Casino Royale", "Polowanie", "Trzej muszkieterowie 3D", "Michael Kohlhaas"). Oprócz niego w serialu występują m.in. Hugh Dancy ("Helikopter w ogniu", "Ella zaklęta", "Król Artur") i Laurence Fishburne ("Matrix", "Rzeka tajemnic"). W 2014 roku serial "Hannibal" zdobył dwie nagrody Saturn w kategoriach Najlepszy serial w telewizji ogólnokrajowej oraz Najlepszy aktor w serialu telewizyjnym (Mads Mikkelsen).


"American Horror Story"
to serial grozy przedstawiający mrożące krew w żyłach opowieści o nawiedzonych miejscach. Bohaterem historii jest idealna na pierwszy rzut oka rodzina Harmonów, która w rzeczywistości zmaga się z licznymi problemami: zdradą, poronieniem czy skłonnością do samookaleczeń nastoletniej córki Violet. Gdy Harmonowie przenoszą się z Bostonu do Los Angeles, by zacząć wszystko od nowa w nowym domu okazuje się, że ich stara rezydencja kryje w sobie mroczną tajemnicę. W serialu występują m.in. Dylan McDermott ("Edison", "Olimp w ogniu") i Jessica Lange ("Tootsie", "Przylądek strachu", "Broken flowers").
"American Horror Story"
zdobył m.in. Złoty Glob i nagrodę Emmy w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym (Jessica Lange)."HANNIBAL"
Premiera:
Niedziela, 31 sierpnia godz. 22:00.
Emisja premierowych odcinków:
Każda niedziela, godz. 22:00.

"AMERICAN HORROR STORY"
Premiera:
Niedziela, 31 sierpnia godz. 23:00.
Emisja premierowych odcinków:
Każda niedziela, godz. 23:00.
Informacja sponsorowana