I tak po prostu... Rosie O'Donnell dołączyła do obsady kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22I+tak+po+prostu...%22+Rosie+O%27Donnell+w+kontynuacji+%22Seksu+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22-155327
I tak po prostu... Rosie O'Donnell dołączyła do obsady kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"
źródło: Getty Images
autor: Olivia Wong
Rosie O’Donnell dołączyła do obsady trzeciego sezonu "I tak po prostu...". Swój udział w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" ogłosiła na Instagramie.

Rosie O’Donnell w trzecim sezonie "I tak po prostu..."


Rosie O'Donnell ogłosiła swój udział w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", zamieszczając na Instagramie zdjęcie strony tytułowej scenariusza pierwszego odcinka trzeciego sezonu "I tak po prostu...". Niestety o jej bohaterce nie wiemy zbyt wiele. Nadchodzi Mary – napisała w komentarzu aktorka. Oryginalny post możecie zobaczyć poniżej: Odcinek będzie nosił tytuł "Outlook Good". Jego scenarzystą i reżyserem jest Michael Patrick King, który pracował przy oryginalnej produkcji. Przyniosła mu ona nominacje do licznych nagród. W 2002 roku został uhonorowany nagrodą Emmy za najlepszą reżyserię.

Skąd znamy Rosie O’Donnell?


Rosie O'Donnell to amerykańska aktorka i komiczka. Zadebiutowała w serialu komediowym "Gimme a Break!". Największą popularnością cieszyła się w latach 90., kiedy to zagrała w takich filmach jak "Ich własna liga", "Bezsenność w Seattle" czy "Flinstonowie". Prowadziła wówczas także swój talk-show zatytułowany "The Rosie O'Donnell Show". W jej CV znajdziemy gościnne występy w takich serialach jak "Ally McBeal", "Jej szerokość Afrodyta", "Pohamuj entuzjazm" czy "The Fosters". Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć m.in. w serialach "Ich własna liga", "Amerykański żigolak" i "Słowo na L: Generacja Q". 

"I tak po prostu..." w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Julia Taczanowska i Małgorzata Steciak podsumowują pierwszy sezon "I tak po prostu...":


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones