"Fallout". Będzie 2. sezon?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Jeste%C5%9Bmy+gotowi.+Czekamy+na+Amazon%22.+Czy+2.+sezon+serialu+%22Fallout%22+powstanie-155118
"Fallout". Będzie 2. sezon?
"Fallout" jest już od tygodnia na platformie Prime. Serial Amazonu pozytywnie zaskoczył zarówno krytyków, jak i fanów gier, na bazie których projekt zrealizowano. Natychmiast więc pojawiło się pytanie o ciąg dalszy. Ostatnio odpowiedział na nie showrunner Graham Wagner.

Co dalej z serialem "Fallout"?W serialu "Fallout" widzowie poznają wyjątkową historię opartą na serii popularnych gier wideo. 200 lat po nuklearnej apokalipsie rezydenci luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni powrócić do piekła, które pozostawili po sobie ich przodkowie – i są zdumieni, gdy odkrywają, jak skomplikowany, radośnie dziwny i brutalny jest ten świat.


W obsadzie są m.in.: Walton Goggins jako Ghoul i Ella Purnell jako Lucy. Za produkcję odpowiada Jonathan Nolan ("Westworld"). Showrunnerem jest Graham Wagner, który wcześniej pracował przy takich serialach jak "Biuro" i "Dolina krzemowa".

Wagner rozmawiał ostatnio z dziennikarzami portalu Collider. W wywiadzie oczywiście padło pytanie o ciąg dalszym.

Wagner postawił sprawę jasno: jeśli chodzi o jego i producentów, to są oni gotowi w każdej chwili rozpocząć prace nad drugim sezonem serialu "Fallout". Pomysły fabularne zaczęli już przygotowywać od momentu zakończenia zdjęć do pierwszego sezonu. Teraz więc wszystko pozostaje w rękach Amazonu, który musi formalnie wyrazić zgodę na produkcję kolejnych odcinków.

Oceniamy serial "Fallout"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones