"Mindhunter" już na platformie Netflix

https://www.filmweb.pl/news/%22Mindhunter%22+ju%C5%BC+na+platformie+Netflix-125389
Zwykły morderca staje się seryjnym mordercą, gdy zabije więcej niż dwie osoby. Przeważnie działa w pojedynkę i wybiera ofiary, których nigdy wcześniej nie znał. Nie zatrzyma się, dopóki nie zostanie schwytany. Oglądaj najlepsze kryminalne serie i dopadnij seryjnych morderców razem z Netfliksem!


Koniec lat 70. Dwóch agentów FBI zmienia oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła. Sfrustrowany negocjator Holden Ford znajduje zaskakującego sojusznika w osobie doświadczonego agenta Billa Tencha i zaczyna badania nad nową klasyfikacją morderców. Agenci mają jeden cel, a jest nim stworzenie portretów psychologicznych seryjnych morderców i dążenie do prewencji kryminalnej. Ich praca i spotkania ze skazańcami w więzieniach na terenie kraju wywołują niejednokrotnie trudne emocje. Mimo, że ich działania nie spotykają się z aprobatą kolegów z FBI, to jednak dzięki intuicji głównych bohaterów udaje się dokonać aresztowań zbrodniarzy.

Netflix wie, które produkcje spodobają się widzowi zaraz po zapoznaniu się z serią "Mindhunter". "Ozark", "Black Mirror", "Narcos", "Taśmy Winy", "Stranger Things", "Bloodline", "Making a Murderer" czy "Dexter". Wszystkie mają wspólny mianownik z najnowszym serialem – a jest to zbrodnia przykryta gęstą, mroczną i zimną mgłą. Seriale takie jak "Making a Murderer", "Ozark" czy "Narcos" odkrywają tajemnice kryminalnego półświatka, a tym samym nawiązują do detektywistycznej smykałki Holdena Forda. Jako, że nowy serial to opowieść o niejednoznacznej, ciemnej sferze życia seryjnych morderców widzowie chętnie sięgną również po "Taśmy Winy", "Bloodline" lub serial "Dexter"."Mindhunter", odkrywający przed widzami mroczne tajemnice społeczeństwa, przyciągnie widzów również do "Stranger Things", czy psychologicznej serii "Black Mirror".


Światowa premiera serialu "Mindhunter" miała miejsce 13 października — tylko w serwisie Netflix. W serialu występują Jonathan Groff ("Spojrzenia"), Holt McCallany ("Sully"), Anna Torv ("Fringe: Na granicy światów") oraz Hannah Gross ("Unless"). Za reżyserię odpowiadają David Fincher (Zaginiona dziewczyna, The Social Network, Zodiak), Asif Kapadia ("Amy"), Tobias Lindholm ("Wojna") i Andrew Douglas ("Amityville"), a producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin.

Jeśli jako zapalony binge-watcher już zdążyłeś pochłonąć cały pierwszy sezon, przedstawiamy nadchodzące nowości utrzymane w klimacie podobnym do "Mindhuntera":

"Memento" – Leonard Shelby szuka mordercy swojej żony, a ponieważ cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej, wszystkie informacje tatuuje sobie na ciele. Ten hit kina niezależnego zdobył 2 nominacje do Oscara i wiele nagród. W rolach głównych Guy Pearce i Carrie-Anne Moss. Na Netfliksie już od 16 października.

"Dark" to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami.  
Informacja sponsorowana