Tom Cruise wciąż biega. Trwają zdjęcia do "Mission: Impossible 8"

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mission%3A+Impossible+8%22%3A+Tom+Cruise+na+planie+widowiska.+%28WIDEO%2C+ZDJ%C4%98CIA%29-154759
Tom Cruise wciąż biega. Trwają zdjęcia do "Mission: Impossible 8"
Ekipa "Mission: Impossible 8" jest w Londynie, gdzie kręci kolejne sceny z widowiska. Fani Toma Cruise'a byli przygotowani i na komórkach zarejestrowali to, z czego gwiazda serii znana jest najlepiej - jak biega.

Powstaje "Mission: Impossible 8". Co o nim wiemy?"Mission: Impossible 8" jest jedną z ofiar ubiegłorocznego strajku aktorów. W jednym z wywiadów reżyser Christopher McQuarrie zdradził, że zanim rozpoczęły się strajki, udało się nakręcić około 40% filmu. Ekipa skończyła już pracę m.in. Afryce i na Arktyce.

W międzyczasie zmieniła się jednak wizja widowiska. Pierwotnie film miał być bezpośrednią kontynuacją "Mission: Impossible - Dead Reckoning" (które weszło do kin z podtytułem "Part One"). Film jednak nie sprzedał się zgodnie z oczekiwaniami. Z tego też powodu nowa część ma jednak przynajmniej sprawiać wrażenie nowej odsłony cyklu. Z całą pewnością jednak wiele elementów znanych z siódemki pozostanie.

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o "Mission: Impossible - Dead"

Tom Cruise biega na planie "Mission: Impossible 8"Przykładowe materiały z londyńskiego planu "Mission: Impossible 8" znajdziecie poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones