"Prawdziwe kłamstwa" będą serialem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Prawdziwe+k%C5%82amstwa%22+b%C4%99d%C4%85+serialem-124933
"Prawdziwe kłamstwa" zmierzają na mały ekran. Pilot serialu opartego na komedii szpiegowskiej Jamesa Camerona zamówiła stacja FOX.


Scenariusz napisze Marc Guggenheim ("Arrow"). Za kamerą pierwszego odcinka stanie McG ("72 godziny", "Terminator: Ocalenie"). Cameron będzie jednym z producentów przedsięwzięcia.

Oryginał z 1994 roku był remakiem nakręconej trzy lata wcześniej francuskiej komedii "La Totale!". Arnold Schwarzenegger wcielał się w rolę Harry'ego Taskera, agenta do zadań specjalnych. Bohater działał w tajemnicy i nawet jego żona Helen (Jamie Lee Curtis) nie wiedziała, kim jest naprawdę mąż, od lat żyjąc w przeświadczeniu, że poślubiła nudnego sprzedawcę komputerów. Gdy prawda o podwójnym życiu Harry'ego wyszła na jaw, oboje z Helen wpadli w ręce międzynarodowych terrorystów. Musieli dać z siebie wszystko, by ocalić nie tylko swoje małżeństwo, ale i życie.

"Prawdziwe kłamstwa" zarobiły na całym świecie 378 milionów dolarów, lądując w pierwszej trójce największych kasowych hitów 1994 roku.
Udostępnij: