"Sok z żuka": Dwie kontynuacje? Michael Keaton powróci?

Moviehole / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sok+z+%C5%BCuka%22%3A+Dwie+kontynuacje+Michael+Keaton+powr%C3%B3ci-140823
"Sok z żuka": Dwie kontynuacje? Michael Keaton powróci?
Daniel Ritchman jest ostatnio źródłem najciekawszych plotek. Czas pokaże, na ile prawdziwe są jego rewelacja. Jedna z nich dotyczy "Soku z żuka" i planowanego sequela.

Jeśli wierzyć źródłom Ritchmana, Warner Bros. powraca do pomysłu kontynuacji. Tym razem jednak ma bardziej ambitne plany. Otóż studio chce ponoć realizacji dwóch sequeli. W obu jako Beetlejuice miałby pojawić się Michael Keaton.

Plotki dotyczące "Soku z żuka 2" pojawiają się niedługo po tym, jak Keaton zgodził się wrócić do innej swojej roli sprzed lat - Batmana (zobaczymy go w "The Flash").

Przypomnijmy, że o "Soku z żuka 2" mówi się w Hollywood od dawna. Najbliżej realizacji projekty był w 2015/2016 roku, kiedy to wydawało się, że obok Keatona w filmie pojawi się Winona Ryder, a za kamerą stanie Tim Burton. Potem jednak mimo doniesień o kolejnych scenarzystach nic wokół filmu się tak naprawdę nie działo.

Oryginał z 1988 roku opowiadał o młodym małżeństwie, które zginęło, ale pozostało uwięzione w swoim domu jako duchy. Dom, niestety, został sprzedany, zaś nowi właściciele panoszą się w nim, dokonując zmian, które małżonków są mocno nie w smak. Duchy decydują się przywołać obleśnego, natrętnego i irytującego Beetlejuice'a, który pozbędzie się niechcianych mieszkańców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones