"Spider-Man": Miles Morales z filmem aktorskim, Spider-Woman dostanie spin-off

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man%22%3A+Miles+Morales+z+filmem+aktorskim%2C+Spider-Woman+dostanie+spin-off-151004
"Spider-Man": Miles Morales z filmem aktorskim, Spider-Woman dostanie spin-off
We wtorek w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera animacji "Spider-Man: Poprzez multiwersum". W trakcie imprezy producentka Amy Pascal ujawniła, że studio Sony ma w planach znacznie więcej filmów o przygodach człowieka-pająka i jego znajomych.

Jakie filmy o Spider-Manie czekają nas w przyszłości?W marcu przyszłego roku na ekranach zadebiutuje "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse", czyli kontynuacja "Spider-Mana Uniwersum" oraz "Poprzez multiwersum". Dla fanów tytułowego bohatera trylogii, ugryzionego przez zmutowanego pająka nastolatka Milesa Moralesa, mamy dobrą wiadomość: w przyszłości o jego przygodach powstanie także film z udziałem żywych aktorów.

Trwają również prace nad spin-offem poświęconym ekranowej towarzyszce Moralesa, Spider-Woman. Producent Avi Arad deklaruje, iż zobaczymy go szybciej, niż moglibyśmy się spodziewać.

To nie wszystko. Pascal potwierdziła powstanie czwartej części "Spider-Mana" z Tomem Hollandem i Zendayą. Niestety, z powodu strajku scenarzystów prace nad tym projektem zostały na razie wstrzymane.  


Wszystkie te zapowiedzi nie powinny nikogo dziwić. Spider-Man jest najbardziej kasowym superbohaterem w dziejach kinach. Dotychczasowe filmy o jego przygodach przyniosły wytwórni Sony blisko 10 miliardów dolarów wpływów. Nic więc dziwnego, że studio z takim zapałem rozwija ekranowe uniwersum człowieka-pająka. W jego skład prócz kolejnych "Spider-Manów" wchodzą także widowiska poświęcone przeciwnikom herosa: "Venom", "Morbius" oraz "Kraven the Hunter", który pojawi się na ekranach jesienią. Z kolei na przyszły rok zaplanowano premierę "Madame Web".

"Spider-Man: Poprzez multiwersum": co wiemy o filmie?

W filmie "Spider-Man: Poprzez multiwersum" Miles Morales (Shameik Moore) opuści Brooklyn i wyruszy w podróż po tytułowym wieloświecie. Połączy siły z Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) i Miguelem O’Harą (Oscar Isaac) alias Spider-Manem 2099, aby zmierzyć się z najpotężniejszym złoczyńcą, jakiego kiedykolwiek spotkał. The Spot, bo o nim mowa, potrafi przenosić się pomiędzy różnymi wymiarami multiwersum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones