"Star Wars: The Acolyte" - data premiery na Disney+ ujawniona. Jutro pierwszy zwiastun

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Star+Wars%3A+The+Acolyte%22+-+data+premiery+na+Disney%2B+ujawniona.+Jutro+pierwszy+zwiastun-154652
"Star Wars: The Acolyte" - data premiery na Disney+ ujawniona. Jutro pierwszy zwiastun
Na Disney+ zmierza kolejny serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen" - "The Acolyte". Platforma ujawniła właśnie jego datę premiery, a także zaprezentowała pierwszy plakat.  "The Acolyte": kiedy premiera?Pierwszy odcinek "The Acolyte" zadebiutuje na Disney+ 4 czerwca. Jak informuje magazyn "Forbes", ma to być jedna z najdroższych produkcji z całego świata "Gwiezdnych wojen". Sam budżet preprodukcyjny wyniósł blisko 50 milionów dolarów.

Już jutro zobaczymy pierwszy zwiastun serialu.

"The Acolyte" – co wiemy o serialu?"The Acolyte" ma być thrillerem, który zabierze widzów do galaktyki mrocznych sekretów i objawiających się mocy Ciemnej Strony w finałowych dniach Wielkiej Republiki. Była padawanka łączy siły ze swoim mistrzem Jedi, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie serii zbrodni. Siły, którym stawią czoła, będą jednak dużo bardziej złowrogie, niż się spodziewali.

Gwiazdą serialu jest Amandla Stenberg ("Bodies Bodies Bodies"). W obsadzie "The Acolyte" znaleźli się również Dafne Keen ("Logan: Wolverine", "Mroczne materie"), Carrie-Anne Moss ("Matrix Zmartwychwstania"), Lee Jung-jae ("Squid Game"), Manny Jacinto ("Top Gun: Maverick"), Jodie Turner-Smith ("Yang"), Rebecca Henderson ("Kim jest Anna?"), Charlie Barnett ("Russian Doll") i Dean-Charles Chapman ("1917").

Showrunnerką serialu jest Leslye Headland ("Russian Doll", "Sypiając z innymi"). Stanie ona również za kamerą pierwszego odcinka.

RANKING: najlepsze seriale ze świata "Gwiezdnych wojen"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones