"The Flash" bez reżysera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Flash%22+bez+re%C5%BCysera-117226
Warner Bros. i DC Comics muszą poszukać nowego reżysera dla ekranizacji komiksu "The Flash". Ze stanowiska z powodu różnic artystycznych zrezygnował Seth Grahame-Green.


Wytwórnia twierdzi, iż scenarzysta "Mrocznych cieni" oraz "Dumy i uprzedzenia, i zombie" pozostał jednak zaangażowany w realizację filmu. Na razie nie wiadomo jednak w jakim charakterze.

Warner Bros. zaplanował premierę "The Flash" na 3 marca 2018 roku. Tytułowego superbohatera z uniwersum DC Comics zagra Ezra Miller ("Musimy porozmawiać o Kevinie").

Przypomnijmy: pierwotnie film mieli napisać i wyreżyserować twórcy serii "21 Jump Street", Phil Lord i Christopher Miller. Panowie wybrali jednak spin-off "Gwiezdnych Wojen", którego bohaterem ma być młody Han Solo.


Komiksowy "The Flash" pojawił się w 1939 roku. Jego twórcami są Gardner Fox i Harry Lampert. Flash to heros charakteryzujący się zdolnością poruszania z niezwykłą szybkością, potrafi przenikać przez ściany, a nawet zagłuszać częstotliwości policyjnych krótkofalówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones