"The Predator" jak "Drużyna A"? Jest pierwszy opis fabuły

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Predator%22+jak+%22Dru%C5%BCyna+A%22+Jest+pierwszy+opis+fabu%C5%82y-125625
Poznaliśmy fabułę oczekiwanego "The Predator" Shane'a Blacka. I mówiąc krótko, jest niezły odlot. Szczegółami scenariusza podzielił się w trakcie jednego z wywiadów Thomas Jane. Czytacie na własną odpowiedzialność.


UWAGA: SPOILERY

Aktor opowiedział o scenie przewozu autobusem rannych żołnierzy do szpitala. Jeden z wojaków znajduje się tak naprawdę na celowniku wysoko postawionych przełożonych. Podobno widział, jak nieopodal spokojnych przedmieść ląduje statek Predatorów, co rząd USA chce utrzymać w tajemnicy. Specjalna jednostka ma wyeliminować niewygodnego świadka, a przy okazji pozbyć się jego kolegów z frontu. Jednak podczas akcji żołnierze zabijają napastników, przejmują autobus i postanawiają sami zrobić porządek - zarówno z rządowymi zabójcami, jak i z Predatorami, którzy zagrażają życiu mieszkańców. Prowadzi to do zaskakującego sojuszu z cywilami oraz partyzanckiej walki z kosmicznymi najeźdźcami na przedmieściach.

Jane porównał film to "Drużyny A" (!), pochwalił reżysera i dodał: "To będzie petarda. Mamy świetną obsadę i kapitalnego twórcę rozumiejącego czarny humor, bawiłem się doskonale". Uspokoił również fanów, którzy obawiają się o zbyt lekki ton filmu: "To wciąż Predatory. Nikt im niczego nie odebrał, w temacie Predatorów będzie po staremu". To jak, czekacie?

Obraz został realizowany pod kategorię wiekową R. W rolach głównych wystąpią: Boyd Holbrook, Olivia Munn, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes, Thomas Jane, Sterling K. Brown i Jacob Tremblay. Premiera 3 sierpnia 2018 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones