Nowe szczegóły "The Predator"

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+szczeg%C3%B3%C5%82y+%22The+Predator%22-126104
W wywiadzie dla portalu Pop Culture odtwórca jednej z  ról w nowym "Predatorze" Jake Busey zdradził kolejne szczegóły dotyczące filmu.


Otóż akcja widowiska Shane'a Blacka ma się rozgrywać pomiędzy wydarzeniami z "Predatora 2" a "Predators". Z nowego filmu dowiemy się więcej na temat technologii oraz modus operandi tytułowych kosmicznych łowców. Odkryjemy również powód, dla którego pojawili się na Ziemi. Jak się okazuje, nie chodziło wyłącznie o polowanie dla sportu.

Bohaterami obrazu mają być wojskowi cierpiący na zespół stresu pourazowego. Jeden z nich widział, jak nieopodal spokojnych przedmieść ląduje statek Predatorów, co rząd USA chce utrzymać w tajemnicy. Specjalna jednostka ma wyeliminować niewygodnego świadka, a przy okazji pozbyć się jego kolegów z frontu. Jednak podczas akcji żołnierze zabijają napastników, przejmują autobus i postanawiają sami zrobić porządek - zarówno z rządowymi zabójcami, jak i z Predatorami, którzy zagrażają życiu mieszkańców. Prowadzi to do zaskakującego sojuszu z cywilami oraz partyzanckiej walki z kosmicznymi najeźdźcami na przedmieściach.

W obsadzie znaleźli się m.in. Thomas Jane, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Boyd Holbrook, Edward James Olmos, Trevante Rhodes, Augusto Aguilera, Alfie Allen i Yvonne Strahovski. Busey zagra syna postaci, w którą w "Predatorze 2" wcielił się jego ojciec, Gary.

Premiera 3 sierpnia 2018.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones