Tragedia na planie serialu Marvela. Śmierć członka ekipy

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wonder+Man%22.+Nie+%C5%BCyje+cz%C5%82onek+ekipy+serialu+Marvela-153978
Tragedia na planie serialu Marvela. Śmierć członka ekipy
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek w Radford Studios. Członek ekipy serialu Marvel Studios "Wonder Man" spadł z wysokości. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

"Wonder Man". Co stało się na planie serialu Marvela?Wtorek nie był dniem zdięciowym, jednak na planie serialu "Wonder Man" trwały prace przygotowawcze. W pewnej chwili jeden z członków załogi pracujących na krokwiach spadł. Obrażenia okazały się tak poważne, że zmarł.

Kalifornijski Wydział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy już rozpoczął śledztwo w sprawie przyczyn wypadku.

Przedstawiciele Marvel Studios przekazali wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego w publicznym oświadczeniu. Zadeklarowali również pełną współpracę ze śledczymi.


"Wonder Man" - serial, który prawie został skasowanySerial "Wonder Man" opowiadać będzie o postaci, która zadebiutowała na kartach dziewiątego zeszytu komiksu "Avengers" w 1964 roku. W latach 80. postać została odświeżona i od tego czasu pojawia się jako Simon Williams – syn bogatego przedsiębiorcy, którego firma upadła wyparta przez konkurencję w postaci Stark Industries. Mężczyzna zgodził się na ofertę Barona Zemo, który zaoferował mu supermoce (m.in. nadludzką siłę i umiejętność latania) w zamian za pomoc w zemście na Avengers. Z czasem Williams dołączył jednak do drużyny superbohaterów, łącząc karierę herosa z graniem w filmach.

Gwiazdą produkcji jest Yahya Abdul-Mateen II. W antagonistę Grim Reapera wcieli się Demetrius Grosse. W obsadzie jest też Ben Kingsley. Realizację serialu powierzono twórcy "Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni" Destinowi Danielowi Crettonowi oraz Andrew Guestowi – scenarzyście m.in. seriali "Community" i "Rockefeller Plaza 30". Guest odpowiada za fabułę, a Cretton pełni funkcję producenta, prawdopodobnie stanie też za kamerą.

Projekt był jedną z ofiar ubiegłorocznych strajków. Prace na planie zostały przerwane. Przez chwilę po sieci krążyły nawet plotki o tym, że serial zostanie skasowany. Ostatecznie tak się jednak nie stało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones