"Zbrodnie po sąsiedzku": Zach Galifianakis ("Kac Vegas") w obsadzie 4. sezonu

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zbrodnie+po+s%C4%85siedzku%22%3A+Zach+Galifianakis+%28%22Kac+Vegas%22%29+w+obsadzie+4.+sezonu-154550
"Zbrodnie po sąsiedzku": Zach Galifianakis ("Kac Vegas") w obsadzie 4. sezonu
źródło: Getty Images
autor: JC Olivera
Jak informuje dziennik "Variety", gwiazdor cyklu "Kac Vegas" Zach Galifianakis dołączył do obsady czwartego sezonu serialu kryminalno-komediowego "Zbrodnie po sąsiedzku".

"Zbrodnie po sąsiedzku" wracają z 4. sezonemJego rola trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jednak, że ma być integralnym elementem intrygi w nowych odcinkach.

Przypomnijmy, że prócz Galifianakisa do obsady 4. "Zbrodni po sąsiedzku" dołączyli również Eugene Levy, Eva Longoria, Kumail Nanjiani oraz Molly Shannon. W nowych odcinkach powróci także Meryl Streep, której postać pojawiła się po raz pierwszy w trzecim sezonie. Główne role w serialu grają Steve Martin, Martin Short oraz Selena Gomez. Tercet piastuje również stanowiska producentów.


"Zbrodnie po sąsiedzku" opowiadają historię serialowego aktora, skompromitowanego reżysera teatralnego oraz dziewczyny z tajemniczą przeszłością, którzy mieszkają w prestiżowej nowojorskiej kamienicy. Splot okoliczności sprawia, że bohaterowie łączą siły i próbują rozwiązać zagadkę kryminalną. W czwartym sezonie akcja ma przenieść się z Nowego Jorku do Los Angeles.

Zach Galifianakis: najważniejsze roleZach Galifianakis znany jest najlepiej z roli ekscentrycznego, nieprzewidywalnego Alana Garnera w trylogii "Kac Vegas", która zarobiła w samych kinach ponad miliard dolarów. Inne ważne tytuły w filmografii aktora to: serial "Baskets", "Zanim odejdą wody", oscarowy "Birdman", a także internetowy satyryczny cykl "Between Two Ferns", który z czasem doczekał się pełnometrażowej kontynuacji. W tym roku zobaczymy go w aktorskiej wersji klasycznej disneyowskiej animacji "Lilo i Stich".


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones