Adonis bez Rocky'ego w "Creed III"

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adonis+bez+Rocky%27ego+w+%22Creed+III%22-141929
Adonis bez Rocky'ego w "Creed III"
Wygląda na to, że Rocky Balboa naprawdę nie zasiądzie w narożniku Adonisa Johnsona w "Creedzie III". Sylvester Stallone, pomimo powracających jak bumerang plotek o swoim występie w zamknięciu nowej bokserskiej trylogii, rozwiał na Twitterze marzenia fanów: "Film będzie nakręcony, ale beze mnie". 


Oczywiście, to, że Rocky nie pojawi się w filmie, nie oznacza, że popkulturowa ikona przeszła na emeryturę. W ubiegłym tygodniu Stallone opublikował pierwszą stronę treatmentu serialowego prequela "Rocky'ego". Pomysł Stallone'a polega na zderzeniu "raczej zwyczajnego" życia boksera z mającymi miejsce wokół niego społecznymi przemianami. Gdy poznaliśmy Rocky'ego w 1976 roku, był zagubionym człowiekiem, który zmarnował swoje życie, ale nagle zmienił się w zwycięzcę. Tutaj zobaczylibyśmy, jak ten młody człowiek zmaga się, szukając swojego miejsca, czytamy w treatmencie. 

MGM ustaliło amerykańską datę premiery kinowej filmu "Creed III" na 23 listopada 2022 roku, czyli na weekend z Dniem Dziękczynienia. Odtwórca roli Adonisa - Michael B. Jordan - stanie za kamerą całego przedsięwzięcia. Będzie to jego pełnometrażowy debiut reżyserski.

Szczegóły fabuły nie są na razie ujawniane. Wiadomo, że za scenariusz odpowiadali Keenan Coogler i Zach Baylin. Przygotowali oni tekst na bazie pomysłu Ryana Cooglera, reżysera "Creed: Narodziny legendy".

Obok Jordana w obsadzie na pewno pojawią się Tessa Thompson i Phylicia Rashad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones