Amandla Stenberg w gwiezdnowojennym "The Acolyte"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amandla+Stenberg+w+gwiezdnowojennym+%22The+Acolyte%22-144811
Amandla Stenberg w gwiezdnowojennym "The Acolyte"
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Amandla Stenberg dołączy do uniwersum Star Wars w najnowszym serialu Disney+ "The Acolyte".

"The Acolyte" – o czym opowie?"The Acolyte" to tajemniczy thriller, który zabierze widzów w galaktykę mrocznych sekretów i wyłaniających się mocy Ciemnej Strony w ostatnich dniach ery Wielkiej Republiki – tak Disney+ opisał serial po jego ogłoszeniu w grudniu 2020 roku. Słowo "akolita" może odnosić się do osób posiadających zdolności, których uczą się od bardziej doświadczonego Lorda Sithów.

Szczegóły dotyczące postaci Stenberg nie zostały ujawnione. Scenarzystką, producentką wykonawczą i showrunnerką serialu będzie Leslye Headland ("Russian Doll", "Sypiając z innymi"). "The Acolyte" ma rozpocząć produkcję w 2022 roku.

GettyImages-1127430156.jpg Getty Images © Dan MacMedanAmanda Stenberg – skąd ją znamy?Amandla Stenberg jest znana ze swoich ról w filmach "Nienawiść, którą dajesz", "Mroczne umysły", "Drogi Evanie Hansenie" czy "Ponad wszystko". Wystąpiła również w serialach: "The Eddy" (u boku Joanny Kulig), "Mr. Robinson", "Jeździec bez głowy" czy "Neo Yokio". Jednym z nadchodzących projektów aktorki jest horror "Bodies Bodies Bodies", wyreżyserowany przez Halinę Reijn.

To nie jedyny zapowiedziany serial Disney+ osadzony w uniwersum Star Wars. Daty premiery nie mają jeszcze "Obi-Wan Kenobi", "Andor", "Ahsoka" i "Lando". Obecnie trwa emisja serialu "The Book of Boba Fett", a trzeci sezon "The Mandalorian" jest w trakcie produkcji.

Poniżej przypominamy zwiastun drugiego sezonu "The Mandalorian":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones