Andrew Garfield zaprzecza: nie gram w nowym "Spider-Manie"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andrew+Garfield+zaprzecza%3A+nie+gram+w+nowym+%22Spider-Manie%22-142274
Andrew Garfield zaprzecza: nie gram w nowym "Spider-Manie"
Goszcząc w podcaście Happy Sad Confused, Andrew Garfield stanowczo zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał pojawić się w widowisku Marvela "Spider-Man: No Way Home".

Aktor, który zagrał tytułową rolę w dwóch częściach "Niesamowitego Spider-Mana", zarzeka się, że nie otrzymał od studia propozycji występu w nowej odsłonie przygód superbohatera. Widzę, jak często Spider-Man zyskuje na popularności w mediach społecznościowych i to tak, jakby ludzie wariowali - przyznał Garfield w rozmowie z Joshem Horowitzem - A ja mówię po prostu: chłopaki, chłopaki, chłopaki, chciałbym po prostu powiedzieć wam wszystkim, żebyście wyluzowali.

Garfield z przekąsem zaznaczył jednak: Nie chcę niczego wykluczać. Może zadzwonią do mnie i powiedzą: Hej, ludzie tego chcą. Może tak im wyjdzie z badań rynkowych.

W sieci od dłuższego czasu krążą plotki, jakoby w "No Way Home" obok aktualnego odtwórcy roli Spider-Mana, Toma Hollanda, mieli się pojawić także jego poprzednicy: Garfield oraz Tobey Maguire. Biorąc pod uwagę, iż w filmie na pewno wystąpią Alfred Molina i Jamie Foxx, czyli Doktor Octopus ze "Spider-Mana 2" oraz Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2", angaż emerytowanych ludzi-pająków wydaje się jak najbardziej prawdopodobny.

O tym, czy w "No Way Home" pojawi się aż trzech Spider-Manów, przekonamy się grudnia. Wtedy bowiem film trafi na ekrany kin.